Nederland Friesland Oudega Hotel Restaurant Ie-Sicht
Hotel Restaurant Ie-Sicht Hotel Restaurant Ie-Sicht
€ 25
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Unieke locatie direct aan het Friese water!

Hotel Restaurant Ie-Sicht - Nederland - Oudega

Op een unieke locatie direct aan het water van de Drachtster Ee en grenzend aan prachtige Friese natuurgebieden, vindt u Hotel Restaurant Ie-Sicht. Dit gezellige hotel in het pittoreske dorpje Oudega biedt talloze mogelijkheden voor rustzoekers, natuurliefhebbers en watersporters.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (722 reviews)
Gerben
20 mei 2018
Uitstekend hotel. Prachtige ligging. Bediening goed. Kamer OKÉ. Omgeving zeer fraai. Erg kleine TV met weinig zenders. Unieke plek. Om terug te keren.
Booycot
19 mei 2018
Gewoon goed, Jammer dat we wegens zikete maar een nacht konden blijven.
I.E.
16 mei 2018
Prima hotel, eten goed, kamers schoon.
Jan Schuur
15 mei 2018
Gezellig en erg mooi aan het water gelegen hotel, de ontvangst is bijzonder hartelijk en men wordt er heel fijn behandeld. Het eten en het ontbijt is top. Een heel fijn hotel om te vertoefen.
Dinydehoogh
10 mei 2018
Leuke dagen gehad in dit hotel Mooie kamer en leuke omgeving