België Arlon Best Western Hotel Arlux
Best Western Hotel Arlux Best Western Hotel Arlux
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ongerepte natuur en prachtige panorama’s in België

Best Western Hotel Arlux - België - Arlon

Overnacht bij Best Western Arlux in het hart van de Ardennen. Dit hotel is de ideale uitvalsbasis voor bezoekjes aan de prachtige historische steden Arlon, Bouillon, Bastogne en Luxemburg. In de directe omgeving van het hotel kan je prachtige fiets- en wandeltochten maken door de ongerepte natuur.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (270 reviews)
robborJDqt
05 mei 2019
Best Western Hotel Arlon ligt op een prima plek om als uitvalsbasis te dienen voor bezoek aan Arlon, Luxemburg enz. De omgeving is prachtig en het hotel biedt goede kamers en een prima ontbijt. Gaan er zeker nog vaker van gebruik maken. Kortom: een prima aanbieding
anja51963
24 augustus 2018
Zeer luidruchtige kamer. Direct bij de klapdeuren die door dreunen in je kamer. Daarbij zit de kamer aan een drukke lawaaierige weg en boven het terras. Ontbijt was een cijfer vier, personeel niet te vinden in de zaal en kon durs niet vragen om aanvulling. Hebben dus brood met alleen boter gehad. Heb reeds meerdere keren via de site geboekt en het valt me op dat je altijd de slechtste kamer krijgt.
1947joop
21 augustus 2018
Uitstekend hotel. Prima uitvalsbasis voor Ardennen en Luxemburg. Ook standaardpakket prima ontbijt. Leuk behulpzaam personeel
Martin ZH
19 augustus 2018
Fijn hotel, met goede kamer en goede badkamer. Het parkeren is goed, gratis. Ontbijt prima+ Vriendelijke medewerkers, de receptionist Christophe is zeer service bereid. En ons viel op, dat tijdens het druk bezochte ontbijt de manager zelf meehielp om tafels op te ruimen en gasten naar de tafels te wijzen en de beide ontbijtmedewerksters werden bijgestaan door hem met het aanvullen van het buffet! Hulde voor de manGer en Christophe.
jochenPZS0
14 augustus 2018
Zoals altijd in orde.