Nederland Overijssel Diffelen Hotel de Gloepe
Hotel de Gloepe Hotel de Gloepe
€ 19
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnachten op een sfeervolle boerderij in het prachtige Vechtdal? Hotel Boerderij Restaurant De Gloepe is gevestigd in een eeuwenoude Saksische boerderij in het Overijsselse dorpje Diffelen. Dit bijzondere hotel is een uitstekende uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten door bossen, heidevelden en pittoreske dorpjes.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,60 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,1 (75 reviews)
preventje
03 april 2018
geweldige sfeerrijke ervaring, perfect is niet overdreven benoemd
anouska56
01 april 2018
Wij hebben het naar onze zin gehad in dit mooie en gezellige hotel. Het heeft een moderne landelijke uitstraling. Ontvangst was goed maar ...wel eerst even een overrompeling betreft een diner reservering. Wij hadden nog niets gereserveerd maar en van de medewerkers gaf ons wel dat idee. Dit was gauw opgelost. Wij hebben daar trouwens wel gedineerd en ik moet zeggen het was echt fantastisch. Zeker voor mijn reisgenote die een allergie heeft werd alles uit de kast gehaald tijdens het diner. De kamer met een landelijk uitzicht prima en goede bedden, een terrasje met een zitje. Op het "erf " trouwens ook een fijn terras en vriendelijk personeel.
rocko
01 april 2018
Schone kamers vriendelijk personeel
annnie
31 maart 2018
Zie eerdere beoordeling. Top
annnie
31 maart 2018
Zeer aan te raden hotel. We hadden een kamer op de 1ste verdieping met een schitterend uitzicht. Prachtige omgeving. Hele goede bedden . Mooie kamer. Sfeervol ingericht. Douche met natuurlijk stucwerk. Vond ik echt bij omgeving pasden