Nederland Overijssel Diffelen Boutique Hotel de Gloepe
Boutique Hotel de Gloepe Boutique Hotel de Gloepe
€ 19
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnachten op een sfeervolle boerderij in het prachtige Vechtdal? Hotel Boerderij Restaurant De Gloepe is gevestigd in een eeuwenoude Saksische boerderij in het Overijsselse dorpje Diffelen. Dit bijzondere hotel is een uitstekende uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten door bossen, heidevelden en pittoreske dorpjes.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,60 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8 (86 reviews)
Ingridzon
06 januari 2019
Prima hotel. Heerlijk geslapen Klantvriendelijk . Sfeervol restaurant . Zeker een aanrader
Bernadet van Panhuis
24 december 2018
Gastvrij ontvangen. Nette kamer Ontbijt slecht Dineren te duur voor wat het is
Shamballa
23 december 2018
Prachtige locatie, midden in de mooie natuur van het vechtdal. Mooie grote kamer, met eigen terras. Leuke mensen en goede verzorging
knappead
07 december 2018
Superrrrrr
galkabgr
25 november 2018
Unieke plek!