Nederland Gelderland Beekbergen Fletcher Hotel De Wipselberg Veluwe
Fletcher Hotel De Wipselberg Veluwe Fletcher Hotel De Wipselberg Veluwe
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk verblijf in een bosrijke omgeving

Fletcher Hotel De Wipselberg Veluwe - Nederland - Beekbergen

Nabij het veelzijdige dorpje Beekbergen ligt Fletcher Hotel-Restaurant De Wipselberg-Veluwe in een mooie bosrijke omgeving. Het prachtige landgoed is gelegen op een heuvelachtig terrein van 12 hectare en is daardoor minder geschikt voor mensen die slecht ter been zijn. Het hotel is de ideale uitvalsbasis voor eindeloze fiets- en wandeltochten over de prachtige Veluwe.
  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 29 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 49 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 10,- p.k.p.n.)

  • € 9,00 veilingkosten