België West Vlaanderen Brugge Martin`s Hotel Brugge
Martin`s Hotel Brugge Martin`s Hotel Brugge
€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,12 p.p.p.n.   verblijfskosten

Stijlvol overnachten in hartje Brugge

Martin`s Hotel Brugge - België - Brugge

Ontdek het Venetië van het Noorden vanuit Martin`s Hotel Brugge. Dit prachtige vernieuwde hotel ligt tegenover één van de meest bekende monumenten van Brugge: het Belfort. Als u het hotel uitloopt, bevindt u zich direct in het levendige hart van het charmante centrum van Brugge.

  • 1 x een overnachting in een Charming kamer
  • Stadsplattegrond van Brugge
  • Kortingskaart voor verschillende bezienswaardigheden, musea en attractie.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,12 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,4 (7 reviews)
henk1948
16 november 2018
Martin's Brugge is een fijn hotel in het centrum van de mooie stad Brugge. Het ligt pal achter het Belfort en is dus ideaal gelegen om deze stad te voet te gaan verkennen. Goed ontbijt, prettige kamers en gastvrij, behulpzaam personeel.
nickerson
29 september 2018
Oke
Linda55
17 juli 2013
Goed hotel dat midden in het centrum van Brugge ligt. Parkeergarage kost €25, en er is maar één in-en uitgang. Dat is dus dezelfde weg en dat kan problemen opleveren als er tegelijkertijd iemand wil in- en uitrijden. De hotelkamer is niet groot, maar wel netjes. Er is geen kledingkast.De douche ruimte is klein en er ligt alleen 'n zeepje en body lotion klaar. Prima hotel dus, maar niet lux.
essepess
24 maart 2013
De ligging van het hotel is echt perfect! voor wat betreft de ligging zeker 5 sterren. Verder vinden wij het hotel absoluut geen 5 sterren waard maar eerder 3 sterren. De entree van het hotel is zeer netjes. De kamers echter sober en klein en wij troffen een badkamer die niet schoon was en lekkende kranen had. Een zeer klein plancet om 1 toilettasje op kwijt te raken. Je zou van een 5 sterren hotel wel iets meer luxe mogen verwachten! Wij hebben er alleen overnacht en verder lekker door Brugge gelopen. De ligging is echt super!
decockjes
20 februari 2013
tja wat zou ik zeggen. ons viel het erg tegen . voor een 5 steren verwacht je meer