Landhotel Haus Zur Sonne Landhotel Haus Zur Sonne
€ 198
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen in Sauerland nabij het bekende Winterberg

Landhotel Haus Zur Sonne - Duitsland - Hallenberg

Een heerlijk weekend weg vol natuur, cultuur en vermaak? Logeer in het charmante Hotel Zur Sonne in Winterberg. Deze sprookjesachtige stad in het Duitse Sauerland biedt voor elk wat wils. U vindt er tal van winkels, restaurants en bars, maar ook schitterende wandelroutes door het glooiende heuvellandschap.

  • Ontvangst met een welkomstdrankje
  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • 2 x een diner
  • Vrij gebruik van sauna en stoombad

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (8 reviews)
johan van ham
07 november 2017
Bij aankomst bleek er geen resv te zijn , daar alsnog via de hotel een resv, gemaakt op de computer van de receptie. nogmaals dank je, kamer voldoet ruim voor de 2 nachten,evenals de ontbijt,en zeker ook voor het diner. Daar kom ik wel weer een keertje.
Jacques Snepvangers
30 mei 2017
Haus sur Sonne was onze bestemming eind mei 2017. Gelegen vlakbij Winterberg in het gehucht Hesberg. Het is een familiehotel wat redelijk gedateerd is. Echter alles is schoon en ziet er goed uit. De bemensing is ook gedateerd. Ook de keuken, de persoonlijke aandacht voor iedereen inclusief het privéconcert van de eigenaresse inclusief Tiroler hoed met accordeon, panfluit en mondharmonica. Het eten (diner) is echt ouderwets: soep, saladebuffet, spruitjes bij 31 graden warmte en rabarber of appelmoes als toetje. Niks mis mee, maar voor ons geen tweede keer.
henkbexAYL
16 mei 2017
Fijn klein hotel, vriendelijk personeel, lekker diner en prima ontbijt, alles voor een redelijke prijs. De (boven)kamer was netjes en ruim genoeg, prima bedden, kleine maar goede badkamer. Veel Nederlanders, rustige mensen, gezellig. Allles bij elkaar niets om aan te merken.Wel aan te bevelen.
rinmarrF4q
13 mei 2017
Goed hotel- vriendelijk personeel-mooie grote kamer- goed eten-zeer mooie omgeving
soledo2011
30 april 2017
Tweede keer in dit hotel. Een jaar of zeven ook eens geweest. Er is nog niets veranderd. Prima hotel voor de veiling. Verwacht er niet al te veel van. Kamers redelijk. Wel gedateerd maar schoon. Een bijzonder kleine badkamer waar je amper alleen in kunt verblijven. Bij aankomst liet de eigenaar duidelijk met zijn non verbale communicatie weten dat hij het niet fijn vond dat we geen gebruik wilde maken van ontbijt en diner. Tweede nacht werden we om 04.30uur opgeschrikt door een enorme herrie. Er werd met een deur geklapt, heel hard de trap op gelopen en aan alle deuren gerammeld. Het bleek de eigenaar te zijn die zwaar dronken de entree van zijn woning zocht. Jammer want dit tijdstip is heel vroeg om wakker te worden.