Nederland Zuid-Holland Rotterdam Inntel Hotels Rotterdam Centre
Inntel Hotels Rotterdam Centre Inntel Hotels Rotterdam Centre
€ 77
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,70 p.p.p.n.   verblijfskosten

Design, luxe en wellness in Rotterdam

Inntel Hotels Rotterdam Centre - Nederland - Rotterdam

Inntel Hotels Rotterdam Centre is uniek gelegen aan de voet van de Erasmusbrug. Vanuit bijna elke plek in dit belevings- en design hotel, heb je zicht op het water van de Maas. Deze unieke ligging in hartje Rotterdam maakt het een ideale locatie voor een heerlijk verblijf in deze bruisende havenstad.

  • 1 x een overnachting in een standaard City view kamer
  • 1 x een uitgebreid ”Champagne“ ontbijtbuffet
  • Toegang tot Wellnessclub H2O (met o.a. een zwembad, saunagedeelte met Finse panoramasauna, Turks stoombad en tropische regendouche)
  • Gebruik van LifeFitness Gym
  • Gratis draadloos internet in het gehele hotel
  • 1 x een entreebewijs voor Holland Casino
  • Korting op entreebewijzen voor diverse Rotterdamse attracties
  • Stadsplattegrond

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,70 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,1 (97 reviews)
conneke69
04 november 2018
afgelopen weekeinde Inntelhotels bezocht in Rotterdam. Mooi hotel, prachtig gelegen aan de rivier de maas. Kamer zag er verzorgt uit maar oogde vrij klein, wat ook jammer is voor een hotel dat 4 sterren heeft is dat er een waterkoker aanwezig is papieren bekertjes voor de (oplos) koffie en de thee. Ik ben van mening dat wanneer je 4 sterren hebt er toch wel een koffiezet apparaat aanwezig mag zijn en gewone (aardewerk/porcelein) kopjes en schoteltjes en theeglazen. Het ontbijt was heel goed verzorgd veel keus in brood, beleg,yoghurt,muesli's en drank. Het personeel was heel vriendelijk! Mochten we nog een keer in Rotterdam verblijven dan nemen we dit hotel zeker in de overweging.
J Flier
01 september 2018
Super goed. Voor herhaling vatbaar
rense1990
18 augustus 2018
Slechte kamer heel stoffig en schimmel in de badkamer, roomupgrade gedaan maar voor me gevoel een bezemkast gekregen heel klein. Wij hebben al veel hotels gehad maar dit was verre weg de alechtste en vieste hotel ooit.
stoerwief
05 augustus 2018
Prima hotel in het centrum van Rotterdam bij de Erasmusbrug. Standaard kamer was wat gedateerd en klein maar met de hotelkamerveiling bon goede prijs kwaliteit verhouding. Komt ook omdat er een ontbijtbuffet bij zat wat uitgebreid en lekker was.
Anita van der Draai
06 juli 2018
Prima hotel. Goede locatie. Kamer aan de kleine kant. Idem badkamer. Heerlijk ontbijt.