Nederland Utrecht Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
€ 52
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen nabij Amersfoort

Van der Valk Hotel Leusden - Nederland - Leusden

In het groene hart van Nederland vlakbij Amersfoort vindt u Van der Valk Hotel Leusden. Dit centraal gelegen hotel is een ideale uitvalsbasis om Amersfoort, één van de grootste monumentensteden van Nederland, te verkennen. Maar ook de prachtige bossen van de Utrechtse Heuvelrug liggen binnen handbereik.

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (178 reviews)
Josien Schenau
15 oktober 2018
Een heel fijn hotel met ruime kamers, prima ontbijt!
avetisuoKC
05 oktober 2018
dat was mooi hotel..en nog mooier personeel.
WillemW
30 september 2018
Mooi hotel, prachtige ruime kamer en heerlijk gegeten.
seafox
27 september 2018
Super ontbijt maar dat was al bekend, riante kamer. Helaas kon Valk niets aan de regen doen.
bmatemQ8VD
23 september 2018
de kamer was heel goed bedden zijn goed minder vond ik het restaurant beetje klein vooral bij het ontbijt buffet ook geen lounges waar je even gezellig een kopje koffie of drankje kan nuttige dat vind puntjes