Nederland Groningen Paterswolde Fletcher Familiehotel Paterswolde
Fletcher Familiehotel Paterswolde Fletcher Familiehotel Paterswolde
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk verblijf nabij bruisend Groningen

Fletcher Familiehotel Paterswolde - Nederland

Met meer dan 125 jaar historie staat Fletcher Familiehotel Paterswolde garant voor een ontspannen verblijf. Niet alleen het hotel heeft veel te bieden maar ook de omgeving. Diverse wandelingen zijn in kaart gebracht en leiden u vanuit het hotel door het prachtige Drentse en Groningse landschap. De ligging, net onder de rook van Groningen, is een grandioze uitvalsbasis om de bruisende stad Groningen te ontdekken. Zelfs op de fiets is de binnenstad snel en makkelijk te bereiken.
  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 29 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 50 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 10,- p.k.p.n.)

  • € 9,00 veilingkosten