Nederland Noord-Holland Katwoude Van der Valk Hotel Volendam
  • Favoriet
€ 37
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht in de parel van de Zuiderzee: Volendam

Van der Valk Hotel Volendam - Nederland
In het viersterrenhotel Van der Valk Hotel Volendam ervaart u de jarenlange traditie van ouderwets gastheerschap met welgemeende gastvrijheid. Gelegen op slechts 3 kilometer van Volendam is het de ideale uitvalsbasis voor leuke tochtjes in de omgeving zoals een bezoek aan de Zaanse Schans of een boottocht naar Marken.

  • 1 x een overnachting in een standaardkamer (niet per lift bereikbaar)
  • Airconditioning, kluisje en koffie en thee faciliteiten op de kamer
  • Gratis gebruik verwarmd binnenzwembad

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score: 8,4 (321 reviews)

pmsometzSa
15 januari 2018
Goed hotel op een uitstekende lokatie. Op loopafstand, 2,5 kilometer, van Volendam. Prima verzorgt, uitstekende keuken.
avontuur65
15 januari 2018
Altijd weer prettig hotel en upgrade naar suite is aan te bevelen. Prima kamer met bad en aparte douche wat ik, gezien mijn mobiliteit , prettig vindt. De design lamp met de draad gloeilamp is verblindend en hinderlijk. Wel tafel restaurant tevoren reserveren . Het is een druk bezocht restaurant. Hotel wel wat gedateerd in de donkere periode, maar niet hinderlijk. Vriendelijkheid maakt veel goed. Het hotel heeft zijn lokatie mee, met ruim parkeren en goed bereikbaar naar Volendam, Edam en Monnickendam. Wij zullen hotel regelmatig blijven bezoeken.
gerdaa57
14 januari 2018
Kan maar 1 ding zeggen: SUPER!!
Wesley Lamboo
13 januari 2018
Ik heb mog nooit zo vieze ouwe kamer gekregen van van der valk de kamer stonkt muf. We hebben onze koffer weer mee genomen en gelijk uit gecheckt nog niet eens geslapen. Weet niet of het komt omdat wij via vakantie veilingen de kamer hadden maar dit is schandalig al kreeg ik de kamer voor niet had ik hem nog niet geaccepteerd.
yvon84h4tx
13 januari 2018
Zoals altijd bij een vander Valk was het weer genieten in dit hotel in Volendam. Kregen een upgrade, zodat wij niet en trap af moesten. Heerlijk gegeten. Een aanbeveling.