Nederland Noord-Holland Katwoude Van der Valk Hotel Volendam
Van der Valk Hotel Volendam Van der Valk Hotel Volendam
€ 37
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

In het viersterrenhotel Van der Valk Hotel Volendam ervaart u de jarenlange traditie van ouderwets gastheerschap met welgemeende gastvrijheid. Gelegen op slechts 3 kilometer van Volendam is het de ideale uitvalsbasis voor leuke tochtjes in de omgeving zoals een bezoek aan de Zaanse Schans of een boottocht naar Marken.

  • 1 x een overnachting in een standaardkamer (niet per lift bereikbaar)
  • Airconditioning, kluisje en koffie en thee faciliteiten op de kamer
  • Gratis gebruik verwarmd binnenzwembad

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (372 reviews)
mirandavelthuizen
18 juni 2018
terapelkanaal
13 juni 2018
prima hotel.ruime kamers. goede ligging bij vele leuke dorpjes. met fietsenstalling.
annwil
11 juni 2018
Een fijn hotel op een goede locatie voor uitstapjes in Noord Holland.
Tjallien11
06 juni 2018
Het was geweldig.....en heel gezellig
ankome
05 juni 2018
aankleding van de kamer was erg gedateerd.