België Luik Verviers Van der Valk Verviers
Van der Valk Verviers Van der Valk Verviers
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen viersterren luxe net over de grens

Van der Valk Verviers - België

Net over de grens tussen Maastricht, Luik en Aken geniet je van de Belgische pracht en praal. Het luxe Van der Valk Hotel Restaurant Verviers is gevestigd in een uniek pand: een gerenoveerd station uit 1892. Te midden van de Belgische Ardennen, ontdek je de charme van het oude Verviers.

  • Vrij gebruik van buitenzwembad (tijdens de zomermaanden)

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,1 (17 reviews)
hagie123
11 december 2018
Prima hotel met een lekkere lounge tot de late uurtjes, we hadden een champagne ontbijt, bij het ontbijt is aan alles gedacht, het ontbijt en het loungen maakte het heel bijzonder
S.vd.B
16 mei 2018
Mooi gebouw, mooie, schone en ruime kamers met een heerlijk bed. (we hebben 2 kamer gezien ivm in eerste instantie verkeerde kamer) Klantvriendelijkheid mag hier en daar wat verbeteren, net zoals het Engels spreken van het personeel. Heerlijk eten, gezellige drukte elke avond in het hotel (bar, restaurant, terras, bruiloftszaal) en prachtige omgeving!
Ruud Eekhof
09 mei 2018
Van der Valk is altijd goed . Prachtig historisch pand gerestaureerd en vernieuwd..super. Goede kamer goed eten op terras. Wandelen in Ardennen super.
wasse182
01 mei 2018
Gewoon een top hotel, de moeite waard, mooie uitvalsbasis voor een gezellig weekendje Ardennen voor beginners
janneke verweij
14 april 2018
Een fantastisch hotel en een super ontbijt en diner Alleen heel jammer dat er geen warm water was om te douchen voor hotel en eten een 9 En voor de koude douche een 5