België Waals-Brabant Waterloo Martin`s Grand Hotel Waterloo
Martin`s Grand Hotel Waterloo Martin`s Grand Hotel Waterloo
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,13 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een onbezorgd verblijf in Martin’s Grand Hotel Waterloo. Dit sfeervolle viersterrenhotel ligt op een unieke locatie op steenworp afstand van het beroemde slagveld van Waterloo en op slechts 20 minuten rijden van de Belgische hoofdstad. In de zeer stijlvolle omgeving van dit luxe hotel zal het u aan niets ontbreken.

  • 1 x een overnachting in een Charming kamer
  • Vrij gebruik van fitness

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,13 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (6 reviews)
Ineke_swieringa
16 december 2018
Super mooi hotel. Vriendelijk personeel. Schone, mooie en luxe kamer. Uitgebreid en lekker ontbijt. Echte aanrader! Taxi naar Brussel werd ook goed geregeld.
danny.lauwers.janssens
23 oktober 2018
Zeer goed hotel met mooie kamer en vriendelijk personeel, we zijn zelf aan de receptie aangesproken in het Nederlands. Het restaurant is heel romantisch met een zeer fijne keuken. Het ontbijt en diner was uitstekend. Het hotel heeft een goede uitvalbasis, 20 km van Brussel, 60 km van Pairi Daiza en 4 km van de Leeuw van Waterloo. We hebben een fantastisch weekend gehad.
Tanja509
24 mei 2018
Bij Hotelkamerveiling werd dit als een romantische overnachting aangeboden, maar wat je niet weet, is dat de standaard kamer die je boekt een twin kamer is, met twee bedden. Dat zie je pas als je geboekt hebt. Bij het hotel zelf verzocht om een tweepersoonsbed, dat kregen we ook.
wesp21
13 februari 2014
Super fijn weekend gehad. Mooi hotel, prachtige eetzaal, mooie kamer. Jammer dat het avondeten in het restaurant van het hotel niet lukte omdat we niet gereserveerd hadden en we daar niet echt vriendelijk te woord werden gestaan.
martijS0OP
23 januari 2014
Net, sfeervol hotel. De badkamer had wel wat aandacht mogen krijgen. Bad stond los, kit naden die aan vervanging toe waren (gescheurd) net als het douchegordijn waar het "weer" in zat. Misschien handig om als je een bad hebt op de kamer om ook badschuim aan te bieden? Matrassen zijn ook wel toe aan vervanging. Voor de rest prima verblijf voor een weekendje weg.