Nederland Overijssel Delden Aparthotel Delden
Aparthotel Delden Aparthotel Delden
€ 52
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe en golfen in Twente

Aparthotel Delden - Nederland - Delden

Geniet van een afwisselend verblijf in de prachtige Hof van Twente en overnacht in Aparthotel Delden. Dit complete viersterrenhotel biedt vele sport- en ontspanningsfaciliteiten voor een actieve of ontspannen break. Combineer een tocht door de mooie natuur met stedelijk vertier in Enschede of kom tot rust in het wellness- en saunacomplex.

  • 1 x een overnachting in een hotelkamer
  • Greenfee voor 2 personen voor 9 holes golfbaan de Lage Mors t.w.v. €60,-
  • Gebruik van zwembad

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (567 reviews)
marijkrndq
24 maart 2019
Nette schone kamer... Eten in restaurant ook prima en betaalbaar... Ontbijt erg uitgebreid en lkkr
Anneke2007
18 maart 2019
Schone kamer, goed ontbijt
hogbrowbSH
10 maart 2019
Heerlijke overnachting gehad bij apart hotel Delden. Kamer (suite) was prima, heerlijk zitgedeelte en douche met goeie straal. Alleen de bedden beetje zacht maar dat is vaak persoonlijk. Allerlei vermaak zoals tafelvoetbal, airhockeyetc en ook van alles voor kinderen. Ontbijtbuffet was ook helemaal prima Zeker een aanrader
sleidelm
08 maart 2019
Goed hotel met veel voorzieningen. Kamer was netjes maar rook ietwat naar een huisdier(kat?). Ontbijt was erg lekker, ruime keuze. Voldoende speelattributen om je als gezin te vermaken zoals tafeltennistafels, klimattributen voor de kleintjes, pooltafel.
mab8877
18 februari 2019
Fijn hotel, erg gastvrij en relaxed. Er zijn een flink aantal sportfaciliteiten beschikbaar. lekkere kamer en ontbijt! De directe locatie heeft niet zoveel uitstraling, maar daar merk je binnen niets van. Lekker dichtbij "natuur".