Nederland Noord-Brabant Mill City Resort Hotel Mill
City Resort Hotel Mill City Resort Hotel Mill
€ 116
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.k.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten van een unieke wellness ervaring

City Resort Hotel Mill - Nederland - Mill

Kom heerlijk genieten bij City Resort Hotel Mill en ervaar een bijzonder wellness resort in Nederland! De unieke Wellnessboot van City Resort Hotel Mill heeft een fantastische ligging op het water en biedt u alles wat u nodig heeft om helemaal tot rust te komen! Door de talloze prachtige wandel- en fietsroutes die in Mill te vinden zijn, is er voor natuurliefhebbers genoeg te doen.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,25 p.k.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,6 (32 reviews)
gino799
19 september 2018
Een goed hotel, ruime kamer zeer vriendelijk personeel en zeer lekker eten. En twee dagen mooie fietstochten gemaakt. Voor ons was het super.
fralin
27 augustus 2018
Goed hotel, prima bedden en ontbijt ,ook voldoende parking en mooie fietsomgeving
janke56
23 mei 2018
niet zelf geweest maar cadeau gedaan. Het hotel viel wat tegen.
yolandxSlw
15 mei 2018
Goed hotel, direct naast de wellness boot.
ansportief
10 mei 2018
Een heel prettig hotel. Grote kamer, lekker bed. Geen koffie en thee faciliteiten, dus zelf iets meenemen of gezellig beneden gaan zitten. Lekker om na de saunaboot naar je kamer te wandelen