Nederland Noord-Brabant Helmond City Resort Hotel Helmond
City Resort Hotel Helmond City Resort Hotel Helmond
€ 127
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Brabantse gezelligheid in het hart van de Peel? Overnacht bij City Resort Hotel Helmond. Voor een sportieve break of ontspannen verblijf bent u in dit viersterrenhotel aan het juiste adres! Het moderne hotel beschikt over een luxe wellnessresort en een uitgebreid aanbod aan sportfaciliteiten.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (15 reviews)
kaatjecanada
01 januari 2019
Ons verblijf van 31-12-2018 op 01-01-2019 is ons goed bevallen. De kamer (die wij bij navraag konden omruilen voor een kamer met dezelfde voorzieningen maar met 2 enkele bedden was ruim en voorzien van koffie/thee zet mogelijkheden alsmede een koelkast. Wij sliepen op de 5e verdieping en konden via de grote ramen een groot deel van het vuurwerk bewonderen dat in Helmond werd afgestoken. De badkamer was modern en van alle gemakken voorzien (prima sanitair -haardroger - tissues en voldoende handdoeken van goede kwaliteit). Het avond eten was uitstekend alleen bleek de bediening de 'drukte' op oudejaarsavond niet goed aan te kunnen. Het personeel bleef vriendelijk en het personeel in de receptie was zeer behulpzaam. Het ontbijt was zeer goed. Als top mag het wellness center worden genoemd met binnen/buiten zwembad diverse mogelijkheden om de sauna te gebruiken en rustruimtes en met in een van de sauna ruimtes een geweldig panorama uitzicht. Het 'opgieten' was zeer goed verzorgd. Wij komen hier zeer zeker nog eens terug.
bartrombouts9600
26 december 2018
Zeer onervaren personeel; parkeerkaart niet geactiveerd, niet op de hoogte gebracht van locatie en tijd ontbijt, de weg gewezen met ga naar de tweede verdieping en daar moet je maar ff zoeken. Geen ervaren personeel aanwezig. Kamer en ontbijt was zeer goed.
marcelenellen
04 november 2018
hotel was niets mis mee alleen raar dat ze normaal 10 euro voor parkeren vragen en niet weten dat dit bij hotelkamer veiling in het arrangement valt, het restaurant daarintegen is beneden de pijl zeker voor die prijzen, ik nam een salade ossehaaspuntjes en kreeg een klein schaaltje salade met daarin vijf puntjes gebakken in een te zoute oosterse saus welke als dressing voor de sla moest dienen, nou ik kan u vertellen dat hete saus en sla niet samen gaan . verder was de portie erg klein en had meer het formaat van een voorgerecht,dit wil men compenseren door er twee hompen brood bij te doen welke niet op de kaart vermeld stonden en die niet in mijn koolhydraatarm dieet passen, dit had ik niet vermeld maar hoefde ook niet omdat normaal een salade uit groente bestaat. kortom een afrader
kooijman
17 oktober 2018
Het hotel is erg mooi, de kamers zijn mooi en schoon! We hebben gebruik gemaakt van het restaurant en het eten was er heerlijk. Ook het ontbijt was goed en een ruime keuze. Het personeel is erg vriendelijk. Er was geen tijd om gebruik te maken van het Welness gebeuren!
ca.lonterman
23 augustus 2018
Moderne ingerichte nieuwe kamer met mooi uitzicht gehad. Hotek ook ok. Mooie overdekte garage. Hier geef ik een 8,5 voor. Goede airco. Het personeel was niet sterk (de receptie soms brutaal) en het ontbijt was simpel (Een mager 6 je). Tafels werden te laat of niet schoongemaakt, servetten ontbraken op de tafels hoewel daar wel plaats voor was ingeruimd. Personeel was op zich wel aardig maar laks. Pas als iets echt al een tijdje op was werd het bijgevuld. De broodmachine (lees de telefoon) werd pas heel laat opgenomen zodat je heel lang in het lawaai zat. Brood, het koffieapparaat, de kopjes, etc werden pas aan- of bijgevuld als ze al een tijdje op of leeg waren.