Nederland Gelderland Hoog Soeren Charme Hotel Oranjeoord
  • Favoriet
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
€ 27
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Natuurschoon en ontspanning nabij Apeldoorn

Charme Hotel Oranjeoord - Nederland - Hoog Soeren
Ga er even lekker (last minute) tussenuit voor een ontspannen break op de Veluwe. Charme Hotel Oranjeoord is schitterend en rustig gelegen in het monumentendorpje Hoog Soeren. Vanuit dit sfeervolle hotel wandel je zo de bossen in. Ook vind je op steenworp afstand de gezellige winkelstad Apeldoorn het prachtige Paleis Het Loo. Ideaal voor een last minute nachtje weg.

  • 1 x een overnachting in een cosy kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (648 reviews)
loekie4
19 februari 2018
wij zijn al zo vaak geweest dat een recensie schrijven overbodig is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!
loekie4
18 februari 2018
zoals altijd weer een heerlijk verblijf gehad.
Pielhaas
17 februari 2018
Alhoewel het personeel vriendelijk is, is ons het hotel zwaar tegen gevallen. De kamers zijn erg klein en er zijn geen kasten, alleen aan de muur haken voor de jassen. Er staat 1 stoel voor een tweepersoonskamer! Maar met twee stoelen op zo'n kamer kun je je niet meer verplaatsen zo klein zijn de kamers. Neem geen genoegen met kamer 9 t/m 12 want die liggen boven de keuken waar heel veel lawaai gemaakt wordt. Dat lawaai begint al rond 'n uur of 5 en gaat door tot na 23:00 uur. Ook de ventilatiekokers lopen onder je raam door dus je kunt ruiken wat er gekookt wordt. Kijkend naar het totaal dan is dit hotel aan zeer grondige renovatie toe. Was er dan niets goed? Natuurlijk wel. De bedden waren prima en het ontbijt was goed verzorgd met voldoende keuze uit brood en beleg. En alles werd keurig op tijd aangevuld. We zullen ons nog wel 'n keer bedenken voor we hier weer terug komen.
bertbus27
15 februari 2018
Geachte heer/mevrouw, Graag voldoe ik aan uw verzoek om mijn ervaring/opmerkingen met u te delen. Afgelopen weekend een overnachting cadeau gekregen in jullie hotel. De kamer vond ik echt heel klein, en om over elkaar heen te moeten klimmen als je s’nachts naar het toilet moet was ook geen pretje. Vitrage kregen we niet dicht, misschien met grof geweld, de badkamerdeur sloot niet goed, douchekop/stang zat los en zeg nou zelf… een douchegordijn kan toch echt niet meer. Zondagochtend tijdens ontbijt erg koud gehad, er stond een noodkacheltje die ik in mijn kleine caravannetje ook heb, een aanfluiting, sorry. Ook de lekkage met verbazing gadegeslagen, die vrolijk uit het plafond op de grond druppelde en een steeds groter plasje mocht worden want de medewerkster stapte er vrolijk langs/over. De jam uit de wekpot kon ik in een eierdopje doen werd mij verteld! Goed opgelost…. Ik denk dat ik al vermoed waarom de baliemedewerkster niet vroeg of we een prettig verblijf hadden gehad, wat overigens in elk hotel wel wordt gevraagd. Eenmaal thuis vernomen wat deze overnachting gekost heeft, dit was het zeker niet waard. Om positief te eindigen… de ligging van het hotel is grandioos. Met vriendelijke groet, Lida
19yvonne64
13 februari 2018
hotel oanjeoord hoog soeren. prima hotel en heerlijk ontbijt komen zeker nog een keer weer