Oostenrijk Tirol Brixen im Thale Ferienhaus am Brixenbachl
Ferienhaus am Brixenbachl Ferienhaus am Brixenbachl
€ 175
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

6 dagen gastvrijheid in schitterend Tirol

Ferienhaus am Brixenbachl - Oostenrijk

Wintersportvakantie of actieve vakantie in een prachtige omgeving? Zowel in de winter als in de zomer is het geweldig vertoeven in het Tirolgebied! Combineer een prachtig gebied met een verblijf in het sfeervolle hotel Ferienhaus Am Brixenbachl en u bent gegarandeerd van een onvergetelijke vakantie.

Een 6-daags arrangement voor 2 personen

  • 5 x een overnachting in een familiekamer
  • 5 x een ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,1 (8 reviews)
jessygNuPn
17 september 2018
Ferienhof brix in thale is een echte aanrader. Mooie natuur in omtrek en ton en carolien zijn hele prettige mensen. Je voelt je gelijk thuis en niks is hun teveel als je iets vraagt. Wij komen vlg jaar zeker terug
Taekwon1
21 juni 2018
Fijne vakantie gehad in Brixemthal. Ton en Carolien bedankt voor de goede zorgen, lekker gegeten, gedronken en geslapen. Een echte aanrader, zeker voor mensen die van wandelen houden en leuke tripjes willen maken de bergen in.
hotel123
20 juni 2018
Een positieve ontvangst, goede tips en prima eten.
h.j.apnhHl
11 juni 2018
ferienhaus in brixen inn thale geweldige sfeer in het hotel. top eigenaren. geweldige omgeving. eigenaren geven je tips wat betreft uitjes. we voelden ons gelijk thuis. je was geen nummer. een perfecte vakantie gehad
Baldolbet
17 september 2017
Wij zijn net terug van een heerlijk weekje vakantie in dit Ferienhaus. Het is hier heerlijk vertoeven. Er hangt een ongedwongen sfeer en rust waar je lekker jezelf kan zijn. Mede dankzij de ontvangst en verzorging door Carolien en Tonny voel je je meteen thuis. Wij gaan zeker proberen hier terug te komen.