Nederland Zuid-Holland Oostvoorne Hotel t Wapen van Marion
Hotel t Wapen van Marion Hotel t Wapen van Marion
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,05 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek één van de mooiste natuurgebieden aan het strand

Hotel t Wapen van Marion - Nederland - Oostvoorne

‘t Wapen van Marion ligt in het gezellige Zuid-Hollandse badplaatsje Oostvoorne op 20 autominuten van de provincie Zeeland. In deze bijzonder veelzijdige streek wisselen uitgestrekte stranden en duinen elkaar af. Deze locatie biedt ongekende mogelijkheden voor wandelaars, fietsers, watersporters en natuur- en cultuurliefhebbers.

  • Toegang tot binnenzwembad inclusief whirlpool

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,6 (11 reviews)
RIJKKIE
26 maart 2018
Onlangs via Hotelkamerveiling.nl een overnachting bij 'Het Wapen Van Marion" gehad. Deze was geheel naar wens, met een hartelijk ontvangst met goede uitleg over wat de mogelijkheden zijn die het hotel te bieden heeft. Verder een hartelijk welkom op de kamer voor onze hond in de vorm van een kleedje, handdoek en hondenbrokjes. Prima ontbijt dat aan niets ontbreekt, contenitaal of Engels, maakt niet uit, alles aanwezig. Mooi binnenzwembad met whirlpool! Heerlijke omgeving, Bos, zee, rietvelden. alles op loopafstand voor mooie wandelingen.
miriam.huitink
24 maart 2018
Leuk,gezellig hotel op een prachtige plek.Vriendelijk personeel.Het hotel is niet top of the bill,maar daarom zo fijn om te verblijven.Ga zo door,wij zijn er heel graag.
pamfracgo3
13 maart 2018
erg aardig en klantvriendelijk! leuke kaart eten en drinken. Normale prijzen.
Gerard W
10 maart 2018
Prima hotel, leuke bediening, lekker zwembad, heerlijk eten. Vooral het ontbijt. Zeer uitgebreid en lekker vers.
WALTER VAN DER AA
05 maart 2018
goede kamer, uitgebreid ontbijt en een heerlijk diner. wegens de sneeuw toch nog een goede wandeling door het bos kunnen maken.