Nederland Zuid-Holland Ridderkerk Van der Valk Hotel Ridderkerk
Van der Valk Hotel Ridderkerk Van der Valk Hotel Ridderkerk
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Wil je er even lekker tussenuit in een prachtig stukje Nederland? Overnacht dan bij Van der Valk Hotel Ridderkerk. Dit viersterrenhotel ligt op slechts tien kilometer afstand van de bruisende havenstad Rotterdam en is een prima uitvalsbasis voor tal van leuke uitstapjes. Kortom, dit gastvrije hotel heeft alles in huis voor een comfortabel en veelzijdig verblijf.

  • 1 x een overnachting in een Atriumkamer
  • Toegang tot de fitness

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,7 (525 reviews)
mevr. rennes
10 juli 2018
prachtig hotel, mooie grote kamer, goed bed heb wel betere gehad in andere van der Valk hotels, een ruime badkamer met aparte douche en ligbad. koelkastje en koffie en thee voorziening op de kamer. uitgebreid ontbijtbuffet. als Amsterdammer dagje Rotterdam gedaan de foodhal was een succes en met name het Spaanse tentje met de Pinchos overheerlijk
Viënneley
09 juli 2018
Het was heerlijk zoals altijd! Super service en mooie kamers. Ontbijt is ook Top.
Rinus Obdam5
09 juli 2018
Mooi luxe hotel met goed restaurant alleen waren de bedden voor ons echt te zacht en dus weinig geslapen. Ontbijt was heerlijk en erg aardig personeel die ons gastvrij ontving.
J de bieder
08 juli 2018
Hotel de Valk Ridderkerk. Schoon en verzorgd hotel,gastvrij mooie kamer Prima restaurant
gabiro9dWk
08 juli 2018
Super hotel goede locatie en geweldige service.wij wilden op de 2 de etage een paar blikjes frisdrank halen. Helaas bleek de automaat leeg. Dus wij op weg naar het terras van het restaurant om daar een drankje te doen,langs de receptie. Verteld dat de automaat leeg was. Oh die zal morgen worden bijgevuld zei de receptionist. Maar ik haal wel even iets voor u uit de voorraad. Toen kwam hij met een dienblad en daarop 2 flesjes spa en 1 flesje cola en een opener en 2 glazen. Voor ons,service! Nou dat vindt ik nou super service.En bij vertrek nog 2 tubetjes zonnebrand omdat het zo warm was. Chapeau! Wij komen zeker terug.☺️