Nederland Gelderland Hoog Soeren Charme Hotel Oranjeoord
  • Favoriet
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
€ 27
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet deze lente op het hoogste punt van de Veluwe

Charme Hotel Oranjeoord - Nederland - Hoog Soeren
Ga er even lekker (last minute) tussenuit voor een ontspannen break op de Veluwe. Charme Hotel Oranjeoord is schitterend en rustig gelegen in het monumentendorpje Hoog Soeren. Vanuit dit sfeervolle hotel wandel je zo de bossen in. Ook vind je op steenworp afstand de gezellige winkelstad Apeldoorn het prachtige Paleis Het Loo. Ideaal voor een last minute nachtje weg.

  • 1 x een overnachting in een cosy kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (684 reviews)
M.H.
22 april 2018
Kamer 10 erg gehorig qua afzuigsysteem en herrie van het schoonmaken van de keuken avonds laat. kamer wel schoon , beden goed. alleen vreemd dat er een stapel nieuwe matrassen ligt tegenover de receptie op vrijdagmiddag en op zondag bij het uitchecken nog. Het lijkt allemaal iets onprofessioneel. Ontbijt is goed.
tinie63
21 april 2018
Wij zijn 2 nachten in Charme Hotel Oranjeoord in Hoog Soeren geweest een kleine kamer maar goed te doen wij zaten boven de keuken het rook er nogal maar toen hebben we de raam maar dicht gedaan maar wij hadden de hele dag gefietst en waren moe toen gingen we naar bed en toen hebben we nog 2 uur naar de herrie uit de keuken moeten luisteren mijn man is om middernacht naar onder gegaan om te vragen hoe lang dat nog duurde de dag erna zijn we naar de receptie gegaan en daar werd gezegd kamer 10 en 12 hebben altijd overlast van de keuken ze hebben het goed opgelost maar ik vind dit een slechte zaak , wij wilde rust maar nu een hoop herrie. .
Gerrit Buimer8
19 april 2018
Wat een prachtig gelegen hotel. Helaas viel de rest van de beleving van het hotel aardig tegen. De matrassen waren te groot vor de boxsprings. De kameer was erg gehorig. Er was in de kamere geen wifi (dit was een reeds gedurende langer tijd bekend probleem). Tijdens het ontbijtwas de service erg slecht: geen opgeruimde tafels, gebrek aan bestek en oo het eten werd matig aangevuld. Dit was mi een probleem door een gebrek aan personeel.
Deflinten
19 april 2018
Hotel bevindt zich in de mooie omgeving van Hoog Soeren. Het betreft een oud jachthuis gebouwd door koning Willem II heeft de ober ons verteld. Personeel zeer vriendelijk. Het gebouw valt onder monumentenzorg en is derhalve gedateerd. Dus ook de kamers. Deze zijn goed schoon, maar men kan hier ook niet al te veel eisen aan stellen. Wat wel opvalt als je op het balkon staat en zo links en rechts om je heenkijkt is dat er aan onderhoud buitenkant nagenoeg niets wordt gedaan. Er ligt veel groenafval links en recht op de overkapping en goot en een grondige schoonmaak- en verfbeurt vanaf het balkon zou de boel zeker doen opfrissen. Jammer dat men het gebouw zo laat verslonteren. Op het terras staan enkele bloembakken al een paar jaar gewoon weg te rotten, terwijl alles snel kan worden opgeloste met wat grote kunststoffen bloembakken. jammer dat men daar geen aandacht cq geld voor over heeft. geeft een slechte en slordige indruk van het geheel. De grote menukaart is beperkt tot drie keuzemenu's. Haute de cuisine moet ik er wel bij zeggen. Alhoewel het niet onze voorkeur heeft moet gezegd worden dat de chef er mooie kunstwerkjes van heeft gemaakt en dat het ook heerlijk heeft gesmaakt. Vandaar onze complimenten aan de keuken. Echter een zigeunerschnitzel, spareribs of varkenshaas staan niet op de kaart. De keuze is dus bewust zeer beperkt gehouden en dat vinden wij jammer. Ontbijt was prima en ruim voldoende.
veldevYStE
17 april 2018
Prettige ontvangst en keurige en schone kamer