Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Viersterrenluxe nabij Oberhausen

Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland - Duitsland - Gladbeck

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7 (166 reviews)
akremerFsD
20 september 2019
super
loverman
14 september 2019
Altijd mooie grote kamer met ligbad. Uitgebreid ontbijt. Goede service en vriendelijk personeel
rob361
14 september 2019
In vergelijking met andere van der Valk hotels zijn de kamers verouderd. De badkamer mn de douche kan wel een opknapbeurt gebruiken. De keuze op de menukaart is kleiner dan in Nederland.
w.strasters8
14 september 2019
Goedendag We hebben het heerlijk gehad goede service vriendelijk personeel. Kamer en gang kunnen wel een kleine opknapbeurt gebruiken. Verders prima.
Ron Hessels
31 augustus 2019
Slechtste hotel van Van der Valk wat wij ooit bezocht hebben. Bij aankomst kregen wij een kamer toegewezen, waarbij bij bleek dat deze slechts een eenpersoons bed en een stretcher op de kamer had. Terug gegaan naar de receptie en een andere kamer gekregen. Dit was opzich geen probleem en werd direct geregeld. De persoon bij de receptie was vriendelijk. Bij aankomst van de tweede kamer wel een betere/luxere kamer op zich maar op de zon gelegen en ik schat in ongeveer en temperatuur van rond de 30 graden en geen koelkast/airco aanwezig. We zijn hierna weer teruggegaan naar de receptie en gevraagd of wij een upgrade konden doen naar een kamer met airco. Dit was niet mogelijk want geen enkele kamer in het hotel en ook in het hotel zelf nergens airco. We hebben dan wel een kamer gekregen op de schaduwzijde wat iets beter wa en we hebben uiteindelijk een ventilator meegenomen met een borg van 20 euro. Dit geld gepind bij de receptie wat uiteindeljk 26 euro koste (6 euro kosten voor de pintransactie hetgeen belachelijk veel geld is ten opzichte van het opgenomen bedrag. Toeslag is dus bijna 30% van het gepinde bedrag. Dit was overigens ook niet kenbaar gemaakt.) De kamers zijn sterk gedateerd. Het enige wat nieuw is, zijn de bedden. Ook op de nieuwe kamer geen airco en erg warm. Dit was een van de weinige kamers waar een minibar/koelkastje aanwezig was. De gangen zijn ook zeer gedateerd en warm. Ons vermoeden is dat er sinds de begin jaren 90 nooit enige vernieuwing heeft plaats gevonden. Overigens was het personeel vriendelijk, hoewel de vraag om een extra kussen pas na 3x en zelf vragen uiteindelijk te regelen viel. Ook was er wel een bar, maar was deze pas na sávonds 6 uur samen met het restaurant open. Het restaurant en ontbijt was ok, hoewel net iets onder de kwaliteit die we van Van der Valk gewend zijn. De ruimte van de bar had overigens een sombere, donkere en ongezellige uitstraling. Dit Hotel kan wat ons betreft echt niet meer is niet van deze tijd en was voor ons een grote teleurstelling. We hebben slecht geslapen door de warmte en werden door het geluid van de ventilator ook vroeg wakker. Ook aan de buitenzijde van het hotel kun je zien dat het gebouw in verval is geraakt. Bij de balkonranden kun je zien dat op veel plekken van de betonrand is afgebrokkeld. Toegegeven dat dit niet belangrijk is, maar het geeft wel aan dat het gebouw (muv receptie en restaurant) de laaste ongeveer 30 jaar geen onderhoud heeft gehad. Verder werkt de hotel wifi allen in bij de receptie en het restaurant. Naar onze mening best wel laat en bij alle ander Van der Valk hotels is dit ons nooit eerder over komen, De naam Van der Valk is wat ons betreft niet waardig voor dit hotel. Zaken als airco, wifi en een standaard minibar op de kamer is. Voor ons was het vanzelfsprekend geworden dat dit soort faciliteiten standaard i sen dat was dan ook de reden dat wij ons niet verder georienteerd hadden op beoordelingen. We komen al zeker 10 jaar bij Van der Valk en zijn altijd zeer enthousiast over de service en de kwaliteit.