Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Viersterrenluxe nabij Oberhausen

Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland - Duitsland - Gladbeck

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,1 (151 reviews)
barbarQGuX
14 juli 2019
Qua prijs - kwaliteit een goed hotel. Meerdere keren geweest. Je krijgt een email van het hotel of je een luxere kamer wilt. Dit hebben we gedaan net als andere keren. We hadden een kamer op de begane grond waar het doucheputje verstopt was en het toilet had veel aanslag. Badkamer is enigszins gedateerd maar deze klachten zijn we niet gewend. Door de drukte had het personeel moeite om het ontbijtbuffet bij te vullen.
ave76
11 juli 2019
Prima hotel, zeer kindvriendelijk. In deze periode goed te merken. Ontbijt is zeer uitgebreid en kan tot 11 uur in de morgen. Het hotel ligt wel vlak langs de A2 maar met de ramen dicht hoor je niets.
eviet
29 juni 2019
veel te warme kamer geen airco. gelukkig een waaier. minder goede keus op de kaart. bediening goed ontbijt goed. we zaten onder het dak bah helaas gaan we in september weer.
dvdtje
05 juni 2019
Super geweldige dag gehad
dewnarain62
04 juni 2019
Jammer niet van der valk waardig vergeleken met het Nederlandse hotelketens. Geen airco geen koelkast oude inrichting.leuke omgeving dat was wel een pluspunt.