Hotel Oud Maren Hotel Oud Maren
€ 10
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Brabantse gastvrijheid nabij Den Bosch

Hotel Oud Maren - Nederland

Geniet van Brabantse gastvrijheid bij Hotel Brasserie Oud Maren. Dit sfeervolle hotel is gevestigd in een karakteristiek pand in het Brabantse dorpje Maren. Het hotel is een uitstekend startpunt voor prachtige fiets- en wandeltochten door de waterrijke omgeving. Of wat dacht u van een uitstapje naar het nabijgelegen Den Bosch?

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (535 reviews)
Mei2009
23 september 2018
Afgelopen week voor de tweede keer vier dagen doorgebracht in hotel Oud Maren en weer ervaren hoe fijn het is als het personeel plezier in hun werk hebben. De service en kwaliteit van ontbijt, onderhoud kamers en het diner verdienen een hele dikke pluim omdat het daarvoor verantwoordelijke personeel echt hun best doen om het iedereen naar hun zin te maken.
wikra42
22 september 2018
Kleinschalig hotel, gelegen net onder de rivieren in het gemoedelijke Brabantse land, met aandacht voor de client. Schone kamer met ruime en schone badkamer. Tevens diverse faciliteiten op de kamer. Diner is goed en verzorgd. Mogelijkheden te over om de regio op de fiets dan wel te voet te verkennen.
windawopper
20 september 2018
Gunstige ligging om te fietsen en super vriendelijke bediening
hotelhopper1
20 september 2018
Goede ontvangst, we waren 2 uur te vroeg , toch mogen inchecken, prima kamer, heerlijke bedden, schoon en gewoon goed. ontbijt was prima voor 12.50 geen enkel minpuntje. we gaan zeker eens terug. badkamer brandschoon, keurig netjes alles
geke46
19 september 2018
Helaas moest ik afzeggen ,maar ben er 2x geweest .een prima hotel, lekker gegeten ,vriendelijke ontvangst ,schone kamers .