Hotel Oud Maren Hotel Oud Maren
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Brabantse gastvrijheid nabij Den Bosch

Hotel Oud Maren - Nederland

Geniet van Brabantse gastvrijheid bij Hotel Brasserie Oud Maren. Dit sfeervolle hotel is gevestigd in een karakteristiek pand in het Brabantse dorpje Maren. Het hotel is een uitstekend startpunt voor prachtige fiets- en wandeltochten door de waterrijke omgeving. Of wat dacht u van een uitstapje naar het nabijgelegen Den Bosch?

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (421 reviews)
cvandoornik1
23 juni 2018
Heerlijk hotel, gastvrij ontvangen en genoten van een lekker ontbijt met goede koffie. Daarna, met een fietsroute van het hotel, genoten in de mooie omgeving.
Korstanjel
23 juni 2018
Hotel Oud Maren heeft gastvrij personeel. Schone kamers, prima maaltijden.
bierie
23 juni 2018
de hotelkamer was simpel en klein maar heerlijk geslapen. de keuken was uitstekend, we zaten 20 minuten van den bosch dus goed te doen.
orcababe
21 juni 2018
Prima hotel ,vriendelijke mensen . De kamer zag er goed uit
ton en mieke
20 juni 2018
Gezien de prijs van de kamer was het top.