Hotel Oud Maren Hotel Oud Maren
€ 10
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Brabantse gastvrijheid nabij Den Bosch

Hotel Oud Maren - Nederland

Geniet van Brabantse gastvrijheid bij Hotel Brasserie Oud Maren. Dit sfeervolle hotel is gevestigd in een karakteristiek pand in het Brabantse dorpje Maren. Het hotel is een uitstekend startpunt voor prachtige fiets- en wandeltochten door de waterrijke omgeving. Of wat dacht u van een uitstapje naar het nabijgelegen Den Bosch?

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (610 reviews)
Brigittebordewijk
02 december 2018
Klein hotel waardoor er veel persoonlijke aandacht is. Heerlijke bedden, heerlijk diner, super ontbijt, rustige mooie omgeving.
h.dejowNoI
30 november 2018
Mooie plek Heerlijk eten en heel vriendelijk Wij gaan zeker nog een keer terug
yvesel
29 november 2018
Leuk hotelletje. Lekker avondeten. Het zijn wel zeer gehorige kamers. Om 7.15 begonnen ze de bomen te snoeien dus gedaan met slapen. Zeer vriendelijk personeel.
moniquead
27 november 2018
leuk klein hotelletje met heel vriendelijke mensen. goede kamers lekker ontbijtje gedaan
19frank58e
26 november 2018
Goed gelegen, fijn hotel. Lekker gegeten , vriendelijk personeel