€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Brabantse gastvrijheid nabij Den Bosch

Hotel Oud Maren - Nederland

Geniet van Brabantse gastvrijheid bij Hotel Brasserie Oud Maren. Dit sfeervolle hotel is gevestigd in een karakteristiek pand in het Brabantse dorpje Maren. Het hotel is een uitstekend startpunt voor prachtige fiets- en wandeltochten door de waterrijke omgeving. Of wat dacht u van een uitstapje naar het nabijgelegen Den Bosch?

  • € 9,00 veilingkosten

Diskikke
dec 15, 2017
Klein hotel met 17 kamers, vriendelijk personeel, kamers zijn echt schoon, prima bedden. Goed ontbijt, prima diner. Kortom een aanrader
febr1961
dec 14, 2017
hotel oud-maren in maren-kessel
veenstZdx0
dec 12, 2017
Zeer netjes. Ontbijt eenvoudig , maar goed behalve de koffie. Diner uitstekend. Voor herhaling vatbaar.
Jacky888
dec 11, 2017
Een nachtje geslapen in dit kleinschalige hotel. Kamer vrij klein en eenvoudig maar compleet met prima bedden. Hotel wel erg gehorig! Het ontbijt was sober maar dat kwam wellicht omdat we maar met 4 gasten in het hotel verbleven. Het meeste zoete beleg verpakt en in mandjes op de tafel gezet. Wel een paar warme (afbak-) broodjes en croissants en er was voldoende maar de prijs / kwaliteit van het ontbijt vonden wij niet helemaal in verhouding maar voor 1 nachtje een prima adres.
Thomas van D
dec 10, 2017
Fijn hotel, netjes en schoon.
Bella van Zuylen
dec 09, 2017
Gezellig hotel,prima diner in de brasserie. Kamer erg schoon,wel wat gedateerd,ruime,nieuwe badkamer. Heel leuk verblijf voor 1 nacht om Den Bosch te bezoeken.
uitgaan
dec 09, 2017
Heerlijke plek vlak bij s 's-Hertogenbosch.. vriendelijke mensen!!
Lex Berg
dec 08, 2017
Prima hotel, goede bedden, lekker geslapen, gastvrij onthaald. In de brasserie een uitmuntende satehschotel gegeten met lekkere salade en frietjes.
cathouse4
dec 08, 2017
Een paar maanden geleden al een overnachting geboekt voor aankomende januari. Helaas is er iets onvoorziens tussen gekomen maar op de vriendelijk gestuurde mail met de vraag of ik op enige coulance kon rekenen en alstublieft mocht verzetten en kreeg ik één regel terug; "Eenmaal gemaakte reserveringen kunnen wij niet meer wijzigen." Wij zijn al een keer eerder hier geweest, toen hebben we een uitgebreid à la carte 3-gangen diner in het restaurant gegeten en een dikke fooi achtergelaten! Dat was dus ook meteen de laatste keer! Vier punten alleen omdat het eten de eerste keer lekker was. Dat een gemaakte reservering in principe niet gewijzigd kan worden weet ik heus wel, maar bij de meeste hotels is er wel iets te regelen indien er beschikbaarheid is. Qua service valt er nog een hoop te leren: neem een voorbeeld aan uw concurrenten! Op deze manier jaagt u uw gasten weg!! O, die waren er toch al niet zoveel..........
miekev305U
dec 08, 2017
Prima verblijf in hotel Oud Maren. Personeel was allervriendelijkst, We hebben heerlijk gedineerd. Sinds lang niet meer zo'n lekker stukje vlees gegeten.. Hulde aan de kok. Het ontbijt was ook perfect. Kamers zijn eenvoudig maar goed ingericht en alles was heel goed schoon en verzorgd. Ook fijn dat er de mogelijkheid was om op de kamers een kopje koffie te zetten. Een aanrader voor als je Den Bosch wil bezoeken! Wij komen zeker nog eens terug