Nederland Gelderland Putten Kasteel De Vanenburg
Kasteel De Vanenburg Kasteel De Vanenburg
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,09 p.p.p.n.   verblijfskosten

Slapen als een koning, om vervolgens prinsheerlijk te ontbijten… Het is mogelijk op dit 17e-eeuwse romantische landgoed! Persoonlijke gastvrijheid, rust en een prachtige omgeving komen bij Kasteel de Vanenburg samen. Een ervaring om nooit te vergeten!

  • 1 x een overnachting in een compact tweepersoonskamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8 (6 reviews)
tom.odSZ9a
11 oktober 2018
Buitengewoon vriendelijk mensen. En bij het ontbijt verse croissants en je kan zelf verse sinaasappelsap persen.
henkwil
19 april 2018
Wij vonden de kamer brandschoon maar wat aan de kleine kant. Het landgoed is prachtig, het ontbijt was heel goed!
dekolibrie
17 april 2018
Prachtig kasteel met een eveneens prachtige tuin. Op dit complex bevinden zich de mooie hotelkamers, Dineren kan in het kasteel en het heerlijke ontbijt is ook in het kasteel. Een aanrader!
Rob Smits
15 april 2018
De omgeving en ligging zijn erg mooi,maar wel een zeer kleine kamer. Nog nooit heb ik een dergelijke kleine kamer met een wastafel op 50 cm van je bed meegemaakt. Een boeking via hotelkamerveiling is niet interessant voor dit kasteel,want je krijgt dan dit soort kamers.
Hans52
12 april 2018
Kasteel de Vanenburg, een prachtig geheel. De comfortkamer is klein, maar dat wordt ook aangegeven op de site. De kamer is desondanks van alles voorzien. Koelkast,kluis, forse tv, inloopdouche, prima bedden, badjassen, slippers etc. Ook het ontbijt is perfect en het personeel is niets teveel. Ook voor mindervaliden is dit prima geschikt.