Nederland Zuid-Holland Rotterdam Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,63 p.p.p.n.   verblijfskosten

Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp bevindt zich op slechts enkele kilometers van het bruisende centrum van Rotterdam en op loopafstand van Diergaarde Blijdorp. In het moderne designhotel zal het u aan niets ontbreken tijdens een heerlijke weekendje vol plezier en ontspanning in de dynamische havenstad.

  • 1 x een overnachting in een classic kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,63 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,5 (238 reviews)
boschco
18 september 2018
professionele organisatie die het klappen van de zweep kent. Via de veiling een mooie deal gesloten. Goed ontbijt. Het is wel jammer dat in dit vrij nieuwe hotel ( 8 jaar ) de gebruikssporen al zo goed zichtbaar zijn.
henderika57
16 september 2018
De kamer viel tegen. Uitzicht op de binnenplaats. Douche liep niet goed af. Handdoeken die gaar waren. Vond alles gedateerd. Heel weinig parkeer ruimte. Ontbijt was prima
kristeldegroot
15 september 2018
Heerlijk geslapen! Ook het ontbijt was top, er was veel keuze en het was lekker. Ook fijn dat er een waterkoker is op de kamer, dan kan je een kopje koffie of thee drinken. Wel jammer dat ik een parkeerkaart moest kopen, alle vrije parkeerplaatsen waren vol. Gelukkig kon dit tegen een gereduceerd tarief bij de receptie.
Martin ZH
15 september 2018
Fijn hotel om activiteiten te bezoeken in Rdam. Er is een gratis beperkte parkeermogelijkheid voor de auto. RET bussen 32, 33 en 40 brengen je snel naar het centrum van Rdam. Prima kamers, prima bedden, upgrade voor 10 euri en je hebt een twinbed en een ruimere kamer met uitzicht op Rdam, hier wel om vragen om niet op een kamer met geen stadsuitzicht maar op de hal van hotel, waarvan het raam niet open kan. Ontbijt als van ouds vij Van der Valk.
sylviaOXty
14 september 2018
Goed en prettig hotel. Vriendelijk personeel.