Nederland Gelderland Groesbeek Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen
Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen
€ 171
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

4 dagen genieten nabij Nijmegen

Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen - Nederland - Groesbeek

In de prachtige heuvels van het Rijk van Nijmegen, aan de rand van het gezellige wijndorp Groesbeek, ligt Hotel & Resort De Zeven Heuvelen. Tijdens een verblijf in dit resort kunt u heerlijk ontspannen in het ruime wellness centrum, met onder meer een verwarmd binnenzwembad, diverse sauna’s, een Turks stoombad met aromatherapie en fitnessfaciliteiten.

Een 5-daags arrangement voor 2 personen:

  • 4 x een overnachting in een studio- appartement met keukenblok, badkamer en balkon
  • Gebruik verwarmd binnenzwembad
  • Toegang tot de fitnessruimte, stoombad en sauna

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (413 reviews)
regoncons
11 mei 2019
Ruim appartement met keukenblok. Schone kamer Vriendelijke en behulpzame mensen Heerlijke sauna Groesbeek leuk stadje
aug1808
29 april 2019
De hotel accommodatie was prima een Studio. Grote woonkamer met een complete keukeninrichting en een aparte slaapkamer .Ontbijt eenvoudig maar goed. Geen gelegenheid om te dineren. Hiervoor moet je naar het dorp. Dit is geen probleem. Keuze genoeg.
esmey
29 april 2019
Op zich een prima hotel, goed ontbijt en prima fitness ruimte en zwembad. Al hebben de kamers wel wat aandacht nodig. Zo helt de kast in de slaapkamer helemaal naar voren waardoor de deuren over de grond slepen bij het openen. Eenvoudig op te lossen door een plankje aan de voorzijde onder de kast de leggen zodat de kast weer recht komt te staan. Prima douche in de badkamer, echter het water loopt maar slecht weg. Ook het ventilatie rooster in de badkamer verdiend wel een schoonmaakbeurt. Verder hadden we een waterkoker die bij het schenken bijna net zoveel water lekte als in het kopje kwam. Kortom om wat kwaliteit te blijven behouden hebben de kamers wel wat onderhoud nodig.
KvW
18 april 2019
Ik had appartement 124, een prima en echt ruim appartement met balkon. Het is praktisch ingericht, niets te veel maar ook geen onnodige dingen. Jammer dat de magnetron op het aanrecht staat waardoor daar weinig ruimte. Ook jammer dat de kabels niet even weggewerkt zijn in een kabelgootje, en een gordijnhaakje in de slaapkamer missen, dat maakt het wat rommelig. Het ontbijt was prima, met heerlijk knapperig vers brood. Ik was tevreden, zeker gezien de prijs!
ah
13 april 2019
Prima kamer, lekker zwembad en sauna. Eenvoudig ontbijt