Nederland Gelderland Groesbeek Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen
Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen
€ 171
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

4 dagen genieten nabij Nijmegen

Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen - Nederland - Groesbeek

In de prachtige heuvels van het Rijk van Nijmegen, aan de rand van het gezellige wijndorp Groesbeek, ligt Hotel & Resort De Zeven Heuvelen. Tijdens een verblijf in dit resort kunt u heerlijk ontspannen in het ruime wellness centrum, met onder meer een verwarmd binnenzwembad, diverse sauna’s, een Turks stoombad met aromatherapie en fitnessfaciliteiten.

Een 5-daags arrangement voor 2 personen:

  • 4 x een overnachting in een studio- appartement met keukenblok, badkamer en balkon
  • Gebruik verwarmd binnenzwembad
  • Toegang tot de fitnessruimte, stoombad en sauna

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (408 reviews)
wvansteenbergen
16 februari 2019
Ruime en nette studio met bank, tafel en keukenblok met kookplaat, koelkast, oven, magnetron en vaatwasser. Badkamer met douchecabine. Klein balcon. Het is netjes maar het meeste is wat gedateerd.
sahied17
30 januari 2019
wij logeren vaak in het hotel omdat wij de faciliteiten fijn vinden.
friv09
28 januari 2019
Sfeerloos hotel met ruime kamer (appartement), schoon, vriendelijk personeel, goed ontbijt. Als je een gezellige ambiance wil, zou ik hotel niet meer kiezen en was door alle toeslagen voor Hotelkamerveiling.nl-begrippen ook nog behoorlijk aan de prijs. Was ook niet boekjaar op de zaredag en de zondag
ca52
23 januari 2019
Wij ebben een heerlijk verblijf gehad.Fijn gewandeld in de mooie omgeving, gebruik gemaakt van het fijne zwembad en de wellness, goed geslapen en een lekker ontbijt gehad. We hebben het keukentje van het appartement niet gebruikt, maar het heeft een magnetron, kookgelegenheid en koelkast en goede pannen en servies, we komen zeker nog weer terug en kunnen het van harte aanbevelen!
PLIENBEP
20 januari 2019
Mooie studio, alles aanwezig.