Hotel Cuijk Hotel Cuijk
Hotel Cuijk Hotel Cuijk
Hotel Cuijk Hotel Cuijk
Hotel Cuijk Hotel Cuijk
Hotel Cuijk Hotel Cuijk
Hotel Cuijk Hotel Cuijk
Hotel Cuijk Hotel Cuijk
Hotel Cuijk Hotel Cuijk
Hotel Cuijk Hotel Cuijk
Hotel Cuijk Hotel Cuijk
Hotel Cuijk Hotel Cuijk
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,40 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe bij Van der Valk nabij Nijmegen

Hotel Cuijk - Nederland

Geniet van viersterrenluxe en gastvrijheid. Van der Valk Hotel Cuijk – Nijmegen is een prima uitvalsbasis voor leuke uitstapjes. De bosrijke en heuvelachtige omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten. Bovendien ligt de gezellige winkelstad Nijmegen op slechts 15 minuten rijden.

  • 1 x overnachting in comfort kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,40 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,5 (4 reviews)
avling4YKI
05 november 2017
Persoonlijk vindt ik het een mindel hotel dan de gemiddelde vd Valk hotels, het is er keurig netjes , op het balkon na , daar stond een bekertje met sigarettenpeuken, helaas. Verder goed eten , en een hele goede prijs. Weet niet of ik er nog terug ga, maar dat zien we dan wel weer.
DemarckeM
30 oktober 2017
Mooie nette kamer, maar frisse badkamer. Vriendelijk personeel. Veel wandel-en fietsmogelijkheden in de buurt. Fitness: niemand aanwezig, geen gebruiksaanwijzing voor de toestellen, die zonder hartslagmeter niet bruikbaar zijn. Heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet, maar ondermaats restaurant: caesar's salad met uitgedroogde kip en met gewone kaas ipv Parmezaanse; vispalet waarvan 1 soort droog en niet lekker was, vergezeld van slaatje met veel te veel mayonaise, appelmoes (!), taaie spruiten (!), lekkere frietjes en vettige gebakken aardappelen. Wel een heerlijk dessert.
janinevdbent
16 oktober 2017
Net hotel en zeer vriendelijk geholpen door de manager. Het ontbijt is zeer uitgebreid en lekker. De gerechten van ons diner waren wat flauw van smaak. Prima ligging als je van de natuur en de stad Nijmegen wilt genieten.
Perry1960
14 augustus 2016
Ietwat gedateerd hotel, maar fraai ingerichte kamers van alle gemakken voorzien. Ontbijt was uitgebreid genoeg. Door de lange gangen is de afstand naar de kamers best wel ver te noemen. Parkeergelegenheid voldoende. Leuk hotel voor bijvoorbeeld een bezoek aan Nijmegen en de grensstreek rond Groesbeek en Heilig Landstichting.