Nederland Gelderland Niftrik Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
Hotel Hoogeerd Hotel Hoogeerd
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Gezellig overnachten aan de Maas

Hotel Hoogeerd - Nederland

Maak kennis met de gastvrijheid en de huiselijke sfeer van Hotel Restaurant Hoogeerd. Dit hotel is prachtig gelegen aan de oevers van de Maas in het Rijk van Nijmegen. Ga heerlijk fietsen door het schitterende landschap van het Land van Maas en Waal, geniet van een middagje shoppen in Nijmegen of bewonder kastelen en pittoreske vestingstadjes.

  • Gebruik van infraroodsauna
  • Toegang tot de fitnessruimte
  • Toegangskaarten Holland Casino Nijmegen
  • Korting op diverse musea in de regio Nijmegen

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (36 reviews)
josevdb
14 oktober 2018
Na een allerhartelijks ontvangst, heerlijk genoten van een prachtige kamer in dit hotel. We kregen de gelegenheid om de kamer te upgraden naar een kamer met uitzicht over het water. Dit hebben we gedaan en we hebben zo genoten van het prachtige uitzicht. Ook het ontbijt was goed verzorgd. We komen zeker terug.
Hundje
13 oktober 2018
Wij hebben een fijn verblijf gehad in hotel Hoogeerd. Vriendelijke ontvangst, mooie kamer met uitzicht op de Maas. Fijne bedden en ontbijt en diner waren heel lekker. Voor herhaling vatbaar.
rlabri2NiY
21 augustus 2018
Top hotel en zeer vriendelijk personeel. Eten en drinken ook dik voor elkaar.
bert.zeegers.16
07 augustus 2018
Prima hotel, prachtige ligging aan het water.
vestromp48
04 augustus 2018
-We hadden een reisje door Midd-Nederland en zijn in 5 Hotels vertoeft van eenzelfde overnachtingsprijs. Dit was ons laatste en helaas minste hotel. Helaas had een boer pas mest op het land gestrooid. Daar kan het hotel natuurlijk niets aan doen. Er werd ons meteen voor een extra bedrag van €30 een andere kamer aangeboden. Dit hebben we niet gedaan omdat we dat te duur vonden worden. Helaas was de standaard kamer een zolderkamertje. Buiten 35gr, de zon op de openstaande ramen. Een steile trap naar een heel gehorig zolderkamertje. Jammer dat met dit verblijf onze vakantie was afgelopen. +De bediening en het warm eten waren prima (wel veel vliegen) en het ijs was heerlijk