België Luik Stavelot Hotel La Maison
  • Euro veiling
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 1
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

In 3 dagen de Belgische Ardennen Ontdekken

Hotel La Maison - België - Stavelot
Biedgeschiedenis
U kunt alleen hele bedragen bieden
Geniet van een verblijf in de Belgische Ardennen en overnacht in Hotel La Maison. Dit charmante hotel is gevestigd in een 18e-eeuws herenhuis aan het sfeervolle marktplein van Stavelot. Een uitstekende uitvalsbasis voor leuke activiteiten in de schitterende natuur, zoals een bezoek aan de nabijgelegen watervallen van Coo.

Arrangement
  

Een 3-daags arrangement voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in een standaardkamer
  • Toeristische informatie
  • Gratis parkeren
  • Gratis WIFI is alle publieke ruimtes.

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,00 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score: 7,4 (221 reviews)

jwenta8zrH
07 januari 2018
8
Fijn ,Autentiek! Maar ingang buiten moeilijk.
flandrio
27 december 2017
9
Heel mooie en ruime kamers. Lekker eten. De ribbetjes die ik gegeten heb op Kerstavond zijn een echte aanrader.
mondeo99
26 december 2017
9
Vriendelijke zaakvoeder heerlijk ontbijt met cava Mooie kamer met zowel douche of bad Goede bedden kortom een aanrader Patrick en Ann Roeselare
MvW
25 december 2017
7
Dit was onze 2e keer en ik denk ook de laatste keer. Absoluut zeer goede prijs kwaliteitverhouding. Eten is erg goed. Echtpaar doet hun best. Vorige keer zaten we in het andere gedeelte, l'Espion, met een stuk grotere kamer dan dit jaar in La Maison, maar was nog steeds zeer ruim. De vloer was wel heel erg scheef. Tip voor dit gedeelte vh hotel is oordoppen mee te nemen omdat erg gehorig. Niet alleen de krakende vloeren van de buren maar ook van toiletbezoek en douche werden we wakker, terwijl ik normaliter een goed slaper ben. En waarom lag ik zo te zweten? Bleek een molton met plastic op het bed te liggen, die je normaliter gebruikt voor ongelukjes bij kinderen of incontinente volwassenen.... In Stavelot zelf in de winter weinig vertier, maar wel mooie wandelomgeving.
marand92
25 december 2017
8
Wij , twee bevriende echtparen hebben drie dagen genoten in dit hotel ... het dateert uit 1700 en dan moet je wat scheve vloeren voor lief nemen , maar je voelt de geschiedenis van dit huis .Vanessa de gastvrouw doet alles om het je naar je zin te maken en Roel is een supergoede kok .Wij vonden de prijs van de drank en het ontbijt wel iets aan de hoge kant maar aangezien wij er via hotelkamerveilingen bijna voor niets sliepen hebben wij hier begrip voor .


Beschikbaarheid


 

Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy policy