België Luik Stavelot Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

In 3 dagen de Belgische Ardennen Ontdekken

Hotel La Maison - België - Stavelot

  • Gratis WIFI is alle publieke ruimtes.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (304 reviews)
windawopper
23 juni 2018
Sympathieke eigenaars ,maar kamers zijn gedateerd en het ontbijt was slecht aangevuld. Ze doen hun best maar het is het allemaal net niet.
Gea Mellema
22 juni 2018
Tegenvaller. Bij aankomst de eigenaar niet erg vriendelijk (vonden wij niet alleen.) De bedden waren klein en te zacht. Voor ouder mensen die slecht ter been zijn geen aanrader dit hotel. De vloer loopt erg scheef. Het ontbijt was goed. In het plaatsje zelf was echt niets te beleven. De omgeving is prachtig mooi.
wilma vermeend
22 juni 2018
Ongetwijfeld een mooi en goed hotel. We hebben ons af moeten melden ivm zwaar zieke zus. Jammer vh geld dat je dan kwijt bent maar het pus loopt uit dr oor en ze is zwaar verkouden dus niet in staat om auto te rijden. Volgende x beter. Wel vriendelijk mail met route gekregen.
Diddel
14 juni 2018
Prima. Goede kamers, goed eten.
Evadik
11 juni 2018
Super schattig hotelletje middenin het kleine plaatsje Stavelot. Wij hadden nu een wat kleinere kamer dan 'normaal' met ook een wat kleiner bed (140cm breed denk ik). Wij zijn een groter bed gewend én ik ben zwanger, dus slapen was iets minder, maar mocht voor de rest de pret niet drukken! Wij hebben geen gebruik gemaakt van het ontbijt of diner, dus alleen overnacht.