België Luik Stavelot Hotel La Maison
  • Euro veiling
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 1
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

In 3 dagen de Belgische Ardennen Ontdekken

Hotel La Maison - België - Stavelot
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 
Geniet van een verblijf in de Belgische Ardennen en overnacht in Hotel La Maison. Dit charmante hotel is gevestigd in een 18e-eeuws herenhuis aan het sfeervolle marktplein van Stavelot. Een uitstekende uitvalsbasis voor leuke activiteiten in de schitterende natuur, zoals een bezoek aan de nabijgelegen watervallen van Coo.

Arrangement
  

Een 3-daags arrangement voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in een standaardkamer
  • Toeristische informatie
  • Gratis parkeren
  • Gratis WIFI is alle publieke ruimtes.

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,00 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,3 (413 reviews)
alexander kruis
23 maart 2019
8
Wellicht ten overvloede: volkomen gebruikelijke toeristenbelasting svp vermelden in aankondiging. ("tweede" beoordeling naar aanleiding van na elkaar geboekt tweedaags arrangement.
alexander kruis
23 maart 2019
8
Onze criteria: schoon en eenvoudig. Hieraan voldeed het hotel ruimschoots. Eten voortreffelijk. Vriendelijke mensen.
nadia.heselmans
23 maart 2019
6
Heel mooi charmehotel, prachtige ligging, onze kamer was groot, proper, jammer van het plafond, en ander loshangend papier. Eten was lekker, vriendelijke vrouw des huises.
henk1857
22 maart 2019
8
Prima hotel!
ljn.wijenberg
18 maart 2019
8
Prettig verblijf gehad in dit hotel. Kamers waren netjes en schoon. We hebben hier savonds gegeten en de prijs kwaliteit verhouding was prima. Zeker voor een herhaling vatbaar.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten