België Luik Stavelot Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

In 3 dagen de Belgische Ardennen Ontdekken

Hotel La Maison - België - Stavelot

  • Gratis WIFI is alle publieke ruimtes.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (392 reviews)
missjacoba
12 januari 2019
Wij zijn in december geweest, voor kerst. Zo romantisch! Het hotel ligt op een prachtig plein. Voor het hotel op het plein stond in december een grote kerstboom waar een blazer-ensemble wat ging spelen 's avonds. Heel sfeervol. Het hotel ziet er zowel van buiten als van binnen prachtig uit, het is authentiek en heeft de sfeer van de middeleeuwen. Daardoor is het wel wat gehorig, dus neem oordoppen mee. Maar door de sfeer, de kleine ramen, de houten vloeren wordt het allemaal goedgemaakt. De ontbijtzaal is meer dan schitterend, vooral het voorste gedeelte aan het plein. Je kijkt je ogen uit. Het ontbijt is heerlijk, met lekkere koffie, broodjes, croissantjes, zoetigheden, jus d'orange (niet vers helaas) en verder allerlei soorten groenten, kaas, fruit en vleeswaren. Je eitje kan je bestellen zoals gewenst. En voor wie wil, je kunt de dag zelfs beginnen met een glaasje bubbels. Het allergrootste pluspunt is de geweldige keuken. Ga er vooral dineren. De heer des huizes kan fantastisch koken. Er is een gezellige bar in het hotel, waar je eventueel nog door kan zakken. Wij hebben het heerlijk gehad. In de buurt is veel te bezichtigen. Oorlogsmusea, prachtige bossen om te wandelen, het circuit van Francorchamps en ook Spa is een bezoekje waard. Dank voor de gastvrijheid, wij komen zeker nog een keer terug. Rini en Carla.
H.J. van 't Woeste Woud
07 januari 2019
Dit hotel is niet geschikt voor mensen die perse altijd alles helemaal in Van der Valk - confectie willen hebben en verder nergens oog voor hebben. Dit hotel is des te geschikter voor mensen die wel oog hebben voor de werkelijk prachtige eeuwenoude authentieke grandeur, die nog steeds in deze panden hangt. Het kan niet anders dan dat de originele houten vloeren her en der kraken of door oorlogsgeweld schuin geworden zijn. En dat sommige badkamerwanden wat gehorig zijn. Maar oh, wat is het hier mooi! De dubbele ontbijtzaal heeft zelfs de allure van een stadspaleis... Dit hotel wordt zonder al te veel poeha gerund door een sympathiek echtpaar en het restaurant is voor fijnproevers zonder haast ook nog eens zeer aan te bevelen! Voeg gerust het ontbijt en een van de dinermenu's aan uw boeking toe want dat levert een geweldige prijs/kwaliteitverhouding op. Ja, dit is voor ons dé plek om helemaal tevreden te zijn met alles!
coertvanspall
06 januari 2019
Prima hotel met een sfeer van weleer, met het comfort van nu. Het eten is er heerlijk!! Vriendelijke ontvangst en bediening. Het echtpaar werkt hard om het de gasten naar de zin te maken.
silviawes
27 december 2018
schoon,fraai hotel. vloeren zijn erg aflopend/krom wat zeebenen effect geeft
francesdortmans
25 december 2018
Prachtig hotel. Mooie ligging. We hebben het uitstekend naar onze zin gehad en komen zeker nog eens terug!