Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Euro veiling
  • Inclusief ontbijt
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 1
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (1684 reviews)
avanzo2DOq
18 augustus 2018
9
Altijd fijn in dit hotel. Aardig personeel, goede service en prima kamer met badkamer. We zijn hier al vaker geweest en komen zeker terug. Ontbijt is ook perfect en zeer uitgebreid evenals het buffet 's avonds. Wel even reserveren bij de receptie want het is vaak druk.
avanzo2DOq
18 augustus 2018
9
Altijd fijn in dit hotel. Aardig personeel, goede service en prima kamer met badkamer. We zijn hier al vaker geweest en komen zeker terug. Ontbijt is ook perfect en zeer uitgebreid evenals het buffet 's avonds. Wel even reserveren bij de receptie want het is vaak druk.
Fam. Koetsier
17 augustus 2018
9
Hotel landgoed Ehzerwold is een heel fijn hotel. Het personeel is vriendelijk en geduldig. Ze staan dadelijk voor je klaar. We kunnen het iedereen aanraden. Het is er heel gezellig. Aart en Jannie Koetsier
Marihela
17 augustus 2018
9
Wat een geweldige locatie. Wij zijn er drie nachten geweest. En alles was perfect. Grote kamers en ruime badkamer met inloop douche. Het ontbijt was uitstekend. Een leuke bijkomstigheid was dat je op een oud fornuis zelf je eitjes mocht bakken. Vanwege het prachtige konden we het ontbijt op het grote overdekte terras nuttigen. We hebben s avonds een paar keer van het buffet genoten. Het smaakte heerlijk. Zeker voor herhaling vatbaar
hjt dejalle
17 augustus 2018
8
prima hotel. Veel fietsmogelijkheden.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten