Nederland Gelderland Nijmegen Hotel Courage
Hotel Courage Hotel Courage
Hotel Courage Hotel Courage
Hotel Courage Hotel Courage
Hotel Courage Hotel Courage
Hotel Courage Hotel Courage
Hotel Courage Hotel Courage
Hotel Courage Hotel Courage
Hotel Courage Hotel Courage
Hotel Courage Hotel Courage
Hotel Courage Hotel Courage
Hotel Courage Hotel Courage
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek de oudste stad van Nederland vanuit Hotel Courage Waalkade. Dit gezellige familiehotel lift aan de Waal vlak bij het historische stadshart van Nijmegen. Ga uitgebreid shoppen, ontdek de historische plekken in en rond Nijmegen of trek er met de fiets op uit in het Gelderse Rivierengebied.

  • 1 x een overnachting in een klassieke kamer met parkzicht

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,6 (27 reviews)
de Genieter
27 oktober 2018
Goed hotel en vriendelijk personeel. Voor de avond zitten er goede restaurants in de omgeving
monkey1968
04 september 2018
Het viel mij behoorlijk tegen. Oubollig, veel trapjes en opstapjes en daar stond niets van vermeld. Ik ben slecht ter been. Erg warm in het hotel. Geen cappuchino bij het ontbijt of alleen tegen betaling. Eitjes waren op. Koele ontvangst
monkey1968
13 december 2017
Ik moest annuleren wegens de zware sneeuwval, wilde de overnachting verzetten maar dat mocht niet
avling4YKI
08 november 2017
een muf hotel, niet echt gezellig te noemen, we keken uit op een muur.
spriety9Gv
13 mei 2017
Heel vriendelijke ontvangst, Kamer ok goede bedden wat wil je nog meer na een leuke stadswandeling