• Populaire veiling
€ 19
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen ontspanning en uitwaaien op Ameland

Hotel Ameland - Nederland - Nes - Ameland

Ervaar het echte vakantiegevoel tijdens een 3-daags verblijf in Hotel Ameland. Dit comfortabele hotel is centraal gelegen nabij het authentieke dorpje Nes, het mooie Nesserbos en het Noordzeestrand. Spot zeehonden, beklim de markante vuurtoren, maak een heerlijke strandwandeling of geniet van het Bourgondische leven op Ameland.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,25 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score: 7,4 (65 reviews)

nelly regelink
13 december 2017
Door omstandigheden hebben wij het hotel niet bezocht.. Dus ook geen beoordeling.
smarius911
30 november 2017
Vriendelijke ontvangst, keurig net hotel. Prima ontbijt
jetbroekate
29 november 2017
Heerlijk hotel iets buiten het centrum van Nes.
T.Postma zaak
27 november 2017
Prachtig hotel. Modern zeer stijlvol ingericht . Erg schoon en netjes. Klein Intiem. En toch misten wij iets en dat is t enthousiasme van de gastvrouw en de gastheer . Ontbijt was van 08.00-10.00 uur laatste dag wilden we uit checken en onze spullen van onze kamer halen . Net na t ontbijt van 10.00 uur ontdekten we dat onze kamer pas/ sleutel geblokt was. Wij vinden dat zeer klant onvriendelijk
riabouwman
27 november 2017
Hotel Ameland Nes: Een zeer prettig hotel. Personeel professioneel en gastvrij Hotel ligt centraal! Een echte aanrader.