Nederland Overijssel Almelo Van der Valk Theaterhotel Almelo
Van der Valk Theaterhotel Almelo Van der Valk Theaterhotel Almelo
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,35 p.p.p.n.   verblijfskosten

Combineer uw theaterbezoek met een luxe overnachting in een sfeervolle ambiance. Bij het Van der Valk Theaterhotel in het centrum van Almelo geniet u gegarandeerd van een gastvrij verblijf. In het viersterrenhotel kunt zich culinair laten verrassen, genieten van een gezellig drankje of ontspannen in de sauna en het verwarmde binnenzwembad.

  • 1 x een overnachting in een Economy kamer
  • Upgrade naar bubbling breakfast bij het ontbijt op zondag*
  • Vrij gebruik van zwembad en sauna

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,35 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,2 (62 reviews)
Nejra Medjuselac
19 januari 2019
Wij kregen onze borg niet terug, omdat zij een vermoeden hadden dat op de kamer was gerookt. Dit was totaal niet het geval en wij vonden het zeer oneerlijk dat de borg is ingehouden. Wij voelen ons eigenlijk genept door het hotel!!!! Jammer.. dit was ons 3e bezoek al aan het hotel en tevens ook ons laatste bezoek!!!!
lbonsing
10 januari 2019
Vele vd Valk geslapen. Dit Hotel vd Valk Theater Almelo geboekt na het kijken vd tv serie over de Valkjes. Maar wat een teleurstelling.Wij hadden vooruit gebeld en gevraagd tot hoe laat de restaurants open waren. Tot 10 uur werd ons medegedeeld. Wij arriveerden tegen 8 uur en vroegen gelijk bij inchecken om tafel te reserveren bij Dock19. Maar wat schetste onze verbazing. Kon niet meer!!!! We hadden ons zo erg hier op verheugd. Ten tweede het tapijt erg vies. Zochten een extra kussen en die had geen sloop erom. Daarna deur naar badkamer had van binnen kant geen afgedekte rand, was ruw hout. 'sMorgens met douchen zag ik dat de tegels in de douche aan lle 3 muren onder de schimmel zat, zelfs randje vd zeepdispenser. Ook de afzuiger zat bekant vol en er hingen stofdraadjes aan het plafond. Helaas dit bij uitchecken gemeld maar niets anders als OOOOh zo sorry. Wij rijden 2 en half uur om hier te slapen betaalden nog steeds genoeg geld al was het via Hotelkamerveiling. Zon verspilde tijd en geld an deze overnachting hier. 1 grote teleurstelling. En ik denk dat ik toch al zeker over de 100x in een vd valk heb geslapen.
broom0
22 december 2018
Heel veel geluidsoverlast tot laat in de nacht.
albundy
25 november 2018
een erg mooi hotel, uitstekend ontbijt, vriendelijk personeel, top
dixie116
23 november 2018
De kamer was gedateerd, heeft wel een opknap beurt hebben.