Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Van der Valk Hotel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
€ 48
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek de veelzijdigheid van het mooie Twente

Van der Valk Hotel Hengelo - Nederland - Hengelo

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kunt u fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,9 (395 reviews)
boefje47
23 juni 2018
Leuk hotel life and cooking buffet top ontbiit goed mooie grote kamers schoon en fris
gmmgodcakj
23 juni 2018
Zoal altijd zijn we zeer tevreden over ons verblijf in één van de van De Valk hotels. Vriendelijk ontvangst, nette kamer, super ontbijt. Niets meer te wensen. Hartelijke dank voor de goede zorgen medewerkers van de Valk Hengelo.
keesria
23 juni 2018
Prima hotel we waren vroeg want we hadden 2 dagen in hotel in hotel Emmen konden al om half twaalf in de kamer prachtige kamer en heel erg vriendelijk personeel
Luc Van den Bosch
20 juni 2018
Keurig hotel met het ongekende van der Valk ontbijt ! Handige ligging vlakbij de snelweg die je niet hoort
germarleen
19 juni 2018
Mooi Hotel. Prima kamers, goede bedden, schone ruime kamer. Royaal ontbijt. Alles was prima naar de zin. We dineren nooit meer bij van der Valk, omdat we in het verleden wel bij diverse restaurants van van der Valk hebben gegeten en het eten niet van goede kwaliteit vonden. Hierover ook wel eens contact gehad met het management. Daarna nog een keer weer bij van der Valk gegeten. Weer dezelfde 'gebakken aardappelen' die gewoon gefrituurd zijn. Nog steeds de slechte kwaliteit friet. Etc. Dus wij gaan niet meer bij hen eten.