Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Van der Valk Hotel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
€ 48
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek de veelzijdigheid van het mooie Twente

Van der Valk Hotel Hengelo - Nederland - Hengelo

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kunt u fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,9 (438 reviews)
elisegou
15 september 2018
Hotel was echt prima. Heerlijk ontbijt Jammer met boeken dat het moeilijk was met plannen. Wij wilden vrijdag en zaterdag maar die kwamen bijna niet voor op kalender. Zal hierdoor niet zo snel meer gebruik maken van hotelkamerveiling.
knutseloma
15 september 2018
Wij zijn slecht geholpen door hotelveiling onbeschoft wij zetten het faceboek
roland1966
12 september 2018
Superhotel met erg goed ontbijt
arvi
31 augustus 2018
Prachtige ruime kamer! Heerlijk super uitgebreid ontbijt. Een Van der Valk hotel is steeds een feest om te verblijven.
javico
31 augustus 2018
prima hotel, vlak bij de doorgaande wegen. Goed ontbijt en voor een lekker diner kan je hier ook goed terecht. Ruime en schone kamers, voor ons voor herhaling vatbaar.