Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
  • Populaire veiling
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek de veelzijdigheid van het mooie Twente

Van der Valk Hotel Hengelo - Nederland - Hengelo

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kunt u fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

Tip: Tot en met 7 januari 2018 is het centrum van Hengelo omgetoverd tot WinterWorld Twente. Geniet hier van Koek en Zopie, een ijsbaan of wandel over de kerstmarkt. Je vindt hier elke dag gezelligheid en vele activiteiten.

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer
  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score: 9 (338 reviews)

bgmeems
17 januari 2018
Hotel van der Valk Hengelo Prima ontvangst door ontzettend klantvriendelijke receptioniste. Prachtige superior kamer, heerlijk live cooking buffet en prima verzorgd ontbijt. Dit allemaal verzorgd door vriendelijke mensen. We gaan graag weer terug.
mweijts
16 januari 2018
Mooi hotel met goede sfeer.. De kamer was prachtig en de hond overal welkom. Voor ons een geslaagd verblijf.
Marieke68
14 januari 2018
Zoals altijd heerlijk hotel. Ruime kamer met grote badkamer. Groot diep bad. Waterkoker en koffie en thee faciliteiten op de kamer. Ontbijt zoals altijd bij van der valk zeer uitgebreid. Vriendelijk personeel.
annamariabebingh
04 januari 2018
..
sj 1953
04 januari 2018
Fijn hotel, fijne kamer en prima ontbijt