Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Van der Valk Hotel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
€ 48
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kunt u fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,9 (455 reviews)
jobi1966
10 december 2018
Goed en mooi hotel. Prachtige kamers, goede bedden, lekker bas. Ontbijtbuffet super uitgebreid. Life cooking gedaan top! We komen zeker nog eens terug.
bas08
08 december 2018
Een goed hotel met mooie ruime kamer en badkamer. Heel goed ontbijt met veel keuze. Waren er nu voor 1 nachtje.Gaan zeker nog een keer terug.
gast456
01 december 2018
Prachtige kamer. En wat een ontbijt. Perfect!
hahe
01 december 2018
We zijn twee nachten in dit hotel geweest. Het is een fijn hotel met vriendelijk personeel. De kamer is ruim en van alle gemakken voorzien. We hebben van een uitstekend ontbijt genoten.
dora57
29 november 2018
Was weer een heerlijk verblijf, vriendelijk personeel. uitstekend ontbijt En heel belangrijk een mooie maar zeer schone kamer / badkamer. Komen hier graag terug.