Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Van der Valk Hotel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
€ 48
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek de veelzijdigheid van het mooie Twente

Van der Valk Hotel Hengelo - Nederland - Hengelo

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kunt u fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,9 (391 reviews)
jschmeltz
17 juni 2018
Prima. Zoals gewoonlijk.
jschmeltz
17 juni 2018
Prima. Zoals gewoonlijk.
jschmeltz
17 juni 2018
Prima. Zoals gewoonlijk.
lvantil
17 juni 2018
Van der Valk Hengelo is weliswaar heel groot, maar gewoon goed te doen.
blaman65
16 juni 2018
Mooie website