Nederland Gelderland Nijkerk Hotel & Gasterij de Roode Schuur
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,57 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnachten in hét designhotel van Gelderland!

Hotel & Gasterij de Roode Schuur - Nederland - Nijkerk

Overnachten op een bijzondere locatie, dat doet u bij Hotel & Gasterij De Roode Schuur. Gevestigd in een authentieke echte schuur, verblijft u in moderne  4-sterrenluxe. Stap binnen in uw designhotelkamer en verwonder u om alle pracht en praal!

  • 1 x een overnachting in een Comfort Suite
  • Gratis Parkeren
  • Gratis fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,57 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

zwaneven
nov 11, 2017
prima hotel, geweldig personeel
Ruiterpad1
okt 12, 2017
De Roode Schuur is een relatief nieuw hotel. Wij hadden een enorm grote kamer, bruidsuiker. Modern ingericht met een dubbele douche en een dubbel bad. Badjassen en slippers waren aanwezig. De bedden zijn uitstekend en met dubbele kussens. Het is wat 'designy' en wat praktische zaken ontbreken; zoals plek voor je koffer, kast waar je wat op kunt hangen, naast de wastafels kan je weinig tot geen spullen kwijt. Het restaurant, Meadows, is prima, het prijsniveau is redelijk hoog. De eerste avond was er een bijeenkomst en hebben wij elders in Nijkerk gegeten. Het ontbijt is goed. Tip: misschien nog wat meer fruit. De mensen zijn vriendelijk en vrolijk. Wij kunnen de Roode Schuur van harte aanbevelen!
froukje_p
aug 28, 2017
Prachtig en netjes hotel! Vriendelijk personeel en een top ontbijt! Heerlijk geslapen ook :-) Heerlijk samen genoten! Vlakbij de Veluwe, dus ook dat is een aanrader om heen te gaan!