Nederland Noord-Holland Hoorn Van der Valk Hoorn
Van der Valk Hoorn Van der Valk Hoorn
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Waan je terug in de tijd tijdens een verblijf in het VOC-stadje Hoorn. Na een dagje sightseeing kom je tot rust bij Van der Valk Hotel Hoorn. Dit gloednieuwe viersterrenhotel heeft alles in huis voor een comfortabel verblijf en een gezellig avondje uit, zoals uitstekende restaurants, leuke bars, een bioscoop en een casino.

  • Gratis gebruik van zwembad, sauna en fitness
  • Hotel met bioscoop!
  • Gratis entree Flamingo Casino

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,7 (127 reviews)
chantal195
19 juli 2018
wij vonden het een heel mooi hotel vriendelijke mensen en mooie omgeving
rooij1961
16 juli 2018
Wat een top hotel, we hebben zeer genoten, dankzij van der Valk Hoorn en Hotelkamerveiling. Mooie omgeving en zeer vriendelijk personeel.
henk__vos
16 juli 2018
Super voormekaar niks mis mee Heel vriendelijk personeel 👍👍
P&J
16 juli 2018
Prachtige hotelkamer (op verzoek aan de achterzijde op de 7e verdieping) met bank op de hotelkamer. Koelkastje, waterkoker. Badkamer met bad en inloopdouche. Ontbijt super de luxe. Komen graag nog een keer terug in dit hotel.
Natasja van der Heijden
16 juli 2018
een goed en vriendelijk hotel. alleen op letten als je met de fiets bent is niet geheel duidelijk hoe te fietsen naar Hoorn en aan het personeel vragen hoe te komen aan de achterkant hotel ivm bouwen vd buren.