Nederland Overijssel Ootmarsum Hoeve Springendal
Hoeve Springendal Hoeve Springendal
Waarde €   93,00
€ 65

Rust en ruimte in pittoresk Ootmarsum

Hoeve Springendal - Nederland - Ootmarsum

Op de 400 jaar oude Hoeve Springendal bent u van harte welkom om te genieten van de schitterende omgeving die uitnodigt tot wandelen en fietsen, maar bovenal om te genieten van de schoonheid en rust van het Twentse landschap

  • 1 x een overnachting in een appartement
  • 1 x een ontbijt aan tafel
  • Wandelkaarten
Gemiddelde score 9,2 (90 reviews)
vandevusse
31 maart 2021
Deze hoeve heeft een grote gunfactor. Lieve eigenaars. Schoon, recent opgeknapte appartementen. Goede honing.
A Hoogendoorn
26 maart 2021
Het was weer super om daar te zijn. Prachtig appartement ,mooi omgeving en heel vriendelijke en gastvrije eigenaren. Voor herhaling vatbaar.
waagie
18 maart 2021
Hoeve Springendal is een mooi verbouwde boerderij in het oosten van Nederland, vlakbij Ootmarsum. Erg aardige mensen, een heerlijk verblijf in een appartementje in de boerderij. Alles ziet er keurig uit. Ontbijt krijg je op de kamer in een gezellige mand. Heerlijk, alles erop en eraan. Je kunt er zelf koken, handig in deze coronatijd. Mooie fiets en wandelomgeving. Leuk om er 2 nachten te blijven, geeft een vakantie gevoel.
sandra1961
15 maart 2021
Top
anna.sparreboom
14 maart 2021
Heel mooie plek, comfortabel appartement.