Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
€ 43
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht omringd door de prachtige Veluwse bossen

Mennorode - Nederland

  • 1 x eenontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (125 reviews)
janpeet
20 september 2018
Sfeervolle locatie in de bossen tussen Uddel en Elspeet! Hier geen voortdurend gesuis van een nabije snelweg, maar rust en ruimte. Diverse terrasjes rond hotel, en volop ruimte om even een klein rondje rond het hotel te wandelen, of deze locatie te benutten voor een uitgebreide wandel-/fietstocht. Hotel is eveneens conferentieoord, wat we niet als storend hebben ervaren. Op sommige punten valt het hotel niet in de meest hippe stijl (badkamers gedateerd) maar het is netjes en er is aandacht voor gast én gebouw. Kortom: heerlijke plek voor een korte break.
ellene71Ub
18 september 2018
Nette kamer heerlijk ontbijt👍
jaapS
16 september 2018
mooie kamer, goed schoon, alleen over het restaurant zijn we niet tevreden. We hadden het aanbevolen menu. De een had trio van vis de ander de parelhoen. Beide bijzonder laf en op een bedje van dezelfde groenten. Het toetje leek het of de kok de suiker was vergeten, maar toch met de brander een hard laagje probeerde te krijgen. De tweede dag dan ook ergens anders gegeten.
familiemast
10 september 2018
Mooie grote kamer en een prima ontbijtbuffet! Prijs kwaliteit verhouding is uitstekend. Hotel mist een beetje sfeer, is vooral een conferentieoord.
clico
10 september 2018
wij zijn 3 dagen op mennorode te gast geweest hebben er genoten mooie kamer heerlijk ontbijt en alles keurig netjes en schoon .heerlijk bed prima geslapen s,nachts alles stil geen last van geluiden . het ligt midden in de natuur fijne wandel en fiets routes. het personeel is zeer behulpzaam en vriendelijk. er is een afgesloten fietsen berging met oplaad punten voor e-bikes.. kortom een aanrader voor natuur mensen je komt er volledig aan je trekken. ik heb geen minpunten kunnen ontdekken al zijn er natuurlijk muggenzifters onder ons die wat negatiefs vinden.