• Inclusief ontbijt
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 43
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht omringd door de prachtige Veluwse bossen

Mennorode - Nederland
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 
Hotel Mennorode is een rustig, comfortabel en duurzaam hotel, prachtig gelegen op de Veluwe. In de buurt van het hotel is veel te beleven. Zo maak je de mooiste fietstochten en boswandelingen of breng je een bezoek aan Paleis het Loo. Ook kun je lekker een dagje naar bijvoorbeeld het Dolfinarium, de Apenheul, wellnessresort de Zwaluwhoeve of pretpark Walibi Holland. 
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 1 x eenontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,95 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,8 (177 reviews)
meindert1954
17 februari 2019
7
Vriendelijke ontvangst. Nette kamer maar wel enigszins gedateerd evenals de badkamer. Mooie entourage. Uitstekend ontbijt
TKroeze
16 februari 2019
8
Waren helemaal verrast van de lokatie van dit Hotel. Midden in de natuur. Heerlijk rustig. Houw je van wandelen of fietsen zit je hier helemaal goed.. Goede en nette kamers. Ontbijt goed. Komen zeker nog een keer terug.
Johnenria6
16 februari 2019
8
Hebben 3 nachten hier doorgebracht . Zeer de moete waard. Prachtige omgeving. Voldoende gelegenheid om te kiezen wat uit eten aangaat.
I love it
12 februari 2019
9
Een fijn hotel in een rustige omgeving met heerlijke bedden en ruime kamers. Het sanitair is keurig netjes maar vrij standaard. Het ontbijt is niet overdadig maar een prima start van de dag! Verder is het personeel erg vriendelijk en via de HKV is dit een erg leuke aanbieding.
J.F. Lane
10 februari 2019
10
Unfortunately, due to unforeseen circumstances, we weren't able to attend the hotel as we planned. We hope to make plans to visit Mennorode again shortly D.G.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten