Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
€ 43
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht omringd door de prachtige Veluwse bossen

Mennorode - Nederland

Hotel Mennorode is een rustig, comfortabel en duurzaam hotel, prachtig gelegen op de Veluwe. In de buurt van het hotel is veel te beleven. Zo maak je de mooiste fietstochten en boswandelingen of breng je een bezoek aan Paleis het Loo. Ook kun je lekker een dagje naar bijvoorbeeld het Dolfinarium, de Apenheul, wellnessresort de Zwaluwhoeve of pretpark Walibi Holland.

  • 1 x eenontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (141 reviews)
vectra b
09 december 2018
TOP PERSONEEL EN HOTEL ETEN TOP AANRADER WAS ET GISTEREN G.SCHEIJEN
hofmeyer.hans
03 december 2018
Waardeloos, we hadden betaald en kregen 2 weken voor aankomst een mail dat de reservering geannuleerd werd om dat Hotel Mennenrode op die datum gesloten was. Echt Waardeloos
mwiniaFEgt
18 november 2018
In alle opzichten top
Fuchsia Fehler
10 november 2018
Leuk ingerichte kamer, badkamer wel wat ouderwets. Personeel professioneel, ontbijt goed voor drie sterren. Je loopt zo het bos in!
pdijkshoorn
28 oktober 2018
Mennorode Elspeet