Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
Hotel Palatino Hotel Palatino
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten in prachtig Sundern

Hotel Palatino - Duitsland - Sundern

Tussen bergen en bossen vlak bij een van de mooiste meren van het Duitse Sundern, ligt het gezellige hotel Palatino. Een ideale locatie voor een weekend vol ontspanning en plezier! U kunt er heerlijk fietsen langs de schilderachtige baaien van de Sorpesee of wandelen door het beboste heuvellandschap.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,5 (2 reviews)
Wadimont
16 augustus 2017
Heel mooi Hotel, met een goede Thaise keuken, en om van daaruit de omgeving te verkennen. Met de fiets rond de Sorpesee is een aanrader.
kippenvreugd
26 juli 2016
Hotel Palatino is prachtig gelegen met uitzicht op het meer. Wij hadden kamer 12. Prima bedden, ruime kamer. Ontvangst zeer gastvrij. Het hotel had verder een Thais restaurant, dikke aanrader, wij hebben hier heerlijk gegeten. De fietstocht om het meer ( 22 km) is prima te doen. Kortom wij komen hier zeker terug