Nederland Overijssel Delden Aparthotel Delden
€ 50
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe en golfen in Twente

Aparthotel Delden - Nederland - Delden
Geniet van een afwisselend verblijf in de prachtige Hof van Twente en overnacht in Aparthotel Delden. Dit complete viersterrenhotel biedt vele sport- en ontspanningsfaciliteiten voor een actieve of ontspannen break. Combineer een tocht door de mooie natuur met stedelijk vertier in Enschede of kom tot rust in het wellness- en saunacomplex.

  • 1 x een overnachting in een hotelkamer
  • Greenfee voor 2 personen voor 9 holes golfbaan de Lage Mors t.w.v. €57,-
  • Gebruik van zwembad

  • € 9,00 veilingkosten

kaeleigh
okt 17, 2017
wij zijn in aparthotel delden geweest, maar niet voor herhaling vatbaar. Heel stoffige kamer, terwijl ik had aangegeven allergisch voor stof te zijn (bij boeking ). Drempel bij deur ook heel smerig en hotel had geen uitstraling bij binnenkomst. Hele grote donkere hal met tennisvelden, vreselijk ongezellig, kortom een ouwbollig hotel.
lieske61
okt 17, 2017
Hartelijk en gastvrij ontvangst. Ontspannen en gezellige sfeer!
doel1963
okt 14, 2017
1 nachtje verbleven in aparthotel Delden prima verblijf vriendelijk personeel heerlijk ontbijt Kom zeker nog eens terug
maniwi
okt 13, 2017
apart hotel delden is inderdaad een hotel apart. De golfbaan omringt voor drie kwart het hotel en de voorkant daar is een voetbal veld .Binnen zwembad en tennisbanen en speel mogelijk heden voor kinderen .Een mooie ruime kamer een goed ontbijt en uitstekende bedden maken dat het daar plezierig toeven is .Fietstochten maken vanaf het hotel is erg leuk omdat de omgeving zich daar uitstekend voor leent .Een hotel om nog eens terug te gaan.
cjbouwlSjY
okt 09, 2017
Een prima Hotel !! Alles tot in de puntjes netjes en goed geregeld . Het eten in het restaurant is heerlijk, goed en betaalbaar. Het ontbijt is netjes verzorgt en uitgebreid. Ik had er een heerlijk verblijf .
dickguinness
okt 05, 2017
Rustig gelegen,dorp vlakbij,goede kamers,ook gebruik van zwembad ,goed ontbijt buffet,komen zeker terug.
Tiny18
sep 21, 2017
Goed hotel, alleen de tv was heel slecht. Wel een beetje gedateerd maar verder wel oké.
kalkeren
sep 19, 2017
Schoon hotel, vriendelijk personeel, heerlijk ontbijt, alleen sanitair wel aan vervanging toe.
Tiny18
sep 19, 2017
Het hotel was goed beetje gedateerd maar wel oké, ontbijt ruim voldoende. Vriendelijk personeel.
marthe
sep 16, 2017
Wij hebben een prettig verblijf gehad. Vriendelijk personeel en het was er schoon! Goed ontbijt in leuk restaurant. Je hoeft je niet te vervelen,een overdekt groot zwembad,(buitenbad op kleine afstand van hotel) Speelhal voor kids met tennisbanen, wellness ,golfbaan naast de deur.