Nederland Overijssel Delden Aparthotel Delden
€ 50
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe en golfen in Twente

Aparthotel Delden - Nederland - Delden
Geniet van een afwisselend verblijf in de prachtige Hof van Twente en overnacht in Aparthotel Delden. Dit complete viersterrenhotel biedt vele sport- en ontspanningsfaciliteiten voor een actieve of ontspannen break. Combineer een tocht door de mooie natuur met stedelijk vertier in Enschede of kom tot rust in het wellness- en saunacomplex.

  • 1 x een overnachting in een hotelkamer
  • Greenfee voor 2 personen voor 9 holes golfbaan de Lage Mors t.w.v. €57,-
  • Gebruik van zwembad

  • € 9,00 veilingkosten

gast456
jul 15, 2017
lekker ontbijt. ontvangst kan hartelijker. zwembad aan de koude kant.
16711jw
jun 30, 2017
Fijne kamer met lekker terras , ruim en een kopje koffie of thee kan je zelf maken. Ook een fijne koelkast en kluis. Lekker en ruim bed. We hebben in de bar heerlijk gegeten. Personeel vriendelijk , alleen de meneer van de recptie niet toen we aankwamen, we kregen echt het Idee dat hij ons als hotelkamerveilingasten zag en dat hoort niet. We waren voor de 3e keer en is het heerlijk om af en toe te kunnen zwemmen, maar nadeel dat het zwembad tot 20.00 u open is. Ontbijt is uitgebreid en super goed , We komen weer.
erikvaBTOp
jun 28, 2017
Hotelkamer goed voor 1 overnachting. Goed ontbijt. Rustige omgeving. Snelle check in bij receptie. Hotelkamers zijn gedateerd, enigszins gemoderniseerd. Douchekop en televisiescherm op onlogische plekken gemonteerd. Spinrag en spinnen tegen de plafondplinten. De heugaveld tapijttegels in de gangen doen wel erg droefgeestig aan.
asdj
jun 27, 2017
Apart hotel Delden, top hotel, goede bedden, goed ontbijt, goed diner, alle kamers begane grond en eigen buiten.
wmarinL3zK
jun 26, 2017
Leuk hotel, vooral met kleine kinderen
lanpapa
jun 25, 2017
prima hotel
jes01
jun 21, 2017
Prima verblijf. Vriendelijk en gastvrij personeel. Ontbijt en diner waren goed in orde. Veel fietsmogelijkheden.
harry holterman
jun 17, 2017
wij waren hier voor de 13 de keer ! Dat zegt genoeg over onze beoordeling over dit hotel. Mooie kamers, goed ontbijt, vriendelijke medewerkers en een heerlijke sauna. Het zwembad is gedateerd en het is er erg donker en sfeerloos. Als extraatje kregen we dit keer een grote familiekamer ! Geweldige geste ! Apart Hotel bedankt en we komen zeker terug !
e.bovebyKN
jun 11, 2017
Klassiek hotel, mooi gelegen in het bos. Persoonlijk, ruime en rustige kamer. Restaurant en ontbijt prima. Prima prijs/kwaliteit verhouding.
groet 1988
jun 05, 2017
Wij hebben het geweldig naar onze zin gehad.