Nederland Overijssel Delden Aparthotel Delden
€ 50
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe en golfen in Twente

Aparthotel Delden - Nederland - Delden
Geniet van een afwisselend verblijf in de prachtige Hof van Twente en overnacht in Aparthotel Delden. Dit complete viersterrenhotel biedt vele sport- en ontspanningsfaciliteiten voor een actieve of ontspannen break. Combineer een tocht door de mooie natuur met stedelijk vertier in Enschede of kom tot rust in het wellness- en saunacomplex.

  • 1 x een overnachting in een hotelkamer
  • Greenfee voor 2 personen voor 9 holes golfbaan de Lage Mors t.w.v. €57,-
  • Gebruik van zwembad

  • € 9,00 veilingkosten

LeoBeck
nov 21, 2017
Goed hotel. Leuke hal waar veel te doen is voor kinderen. Gezellige openhaard. Ontbijt is goed en ook het diner is lekker
tonnetje
nov 20, 2017
Goed hotel, zeer vriendelijk personeel. Ideaal voor golfers, tennissers ed. Veel te doen voor kinderen. Fijn zwembad
finy
nov 19, 2017
gedateerde kamers, bed zakt door, tv bijna niet te draaien, rumoerig, zitje buiten geen stoelen, weinig kastruimte geen legplanken, inloop doche gevaarlijk: je loopt zo tegen de glazen wand aan, Geheel aan verbetering toe, overweeg ander hotel!
ERoetman
nov 17, 2017
wij logeerden enkele dagen in het Aparthotel in Delden. We hebben er erg van genoten! Prima kamer, heerlijk ontbijt en een fijn zwembad.
dbraatihnm
nov 15, 2017
Apart hotel Delden is een prima hotel. De kamers zijn schoon. Alleen jammer dat de golfbaan erg nat en blubberig was. We komen zeker terug maar dan in een ander jaargetijde.
Cees Bekker
nov 13, 2017
Goed hotel, leuke sfeer, spontaan personeel en goed ontbijt wat erg goed wordt bijgevuld. De douche is erg ruim zwembad lekker rustig Echt een aanrader.
janny13
nov 12, 2017
Gastvrij familiehotel. Van harte aan te bevelen.
Buitenveste
nov 12, 2017
Heel mooi 2 daags verblijf gehad. Uitstekende kamer en een uitgebreid ontbijtbuffet. Het is een goede uitvalbasis voor een fietstocht over het landgoed Twickel en om plaatsen als Borne en Hengelo te bezoeken. Wat ik jammer vind is dat het hotel wel een menukaart heeft maar deze bewust niet op de site zet. Om te weten welke diner aanbieding zij doen moet je bellen. Wat ook niet helemaal duidelijk wordt is of je gebruik kunt maken van alle sportfaciliteiten zoals zwemmen, tennis, gym en de golfbaan. Om te kunnen golfen ligt er veel info maar waar je terecht moet ontbrak.
ton fitsch
nov 11, 2017
Hotel van der Valk in Ridderkerk. Was weer fijn om daar te zijn. Goed geslapen in fraaie kamer met goede bedden. Ontbijt was heel goed,was trouwens heel gezellig. Vriendelijkheid personeel met name bij het inchecken uitstekend. Niets was teveel!! Komen weer graag terug!!
piete242
nov 09, 2017
Rustig verblijf op gunstige plek ... aanrader !!