Nederland Overijssel Delden Aparthotel Delden
€ 50
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe en golfen in Twente

Aparthotel Delden - Nederland - Delden
Geniet van een afwisselend verblijf in de prachtige Hof van Twente en overnacht in Aparthotel Delden. Dit complete viersterrenhotel biedt vele sport- en ontspanningsfaciliteiten voor een actieve of ontspannen break. Combineer een tocht door de mooie natuur met stedelijk vertier in Enschede of kom tot rust in het wellness- en saunacomplex.

  • 1 x een overnachting in een hotelkamer
  • Greenfee voor 2 personen voor 9 holes golfbaan de Lage Mors t.w.v. €57,-
  • Gebruik van zwembad

  • € 9,00 veilingkosten

Tiny18
sep 21, 2017
Goed hotel, alleen de tv was heel slecht. Wel een beetje gedateerd maar verder wel oké.
kalkeren
sep 19, 2017
Schoon hotel, vriendelijk personeel, heerlijk ontbijt, alleen sanitair wel aan vervanging toe.
Tiny18
sep 19, 2017
Het hotel was goed beetje gedateerd maar wel oké, ontbijt ruim voldoende. Vriendelijk personeel.
marthe
sep 16, 2017
Wij hebben een prettig verblijf gehad. Vriendelijk personeel en het was er schoon! Goed ontbijt in leuk restaurant. Je hoeft je niet te vervelen,een overdekt groot zwembad,(buitenbad op kleine afstand van hotel) Speelhal voor kids met tennisbanen, wellness ,golfbaan naast de deur.
spijker58
sep 01, 2017
Leuk hotel met een heerlijke saunacomplex erbij. Het ontbijt is prima en uitgebreid. Dagje naar Enschede geweest, zeker de moeite waard..
gast456
jul 15, 2017
lekker ontbijt. ontvangst kan hartelijker. zwembad aan de koude kant.
16711jw
jun 30, 2017
Fijne kamer met lekker terras , ruim en een kopje koffie of thee kan je zelf maken. Ook een fijne koelkast en kluis. Lekker en ruim bed. We hebben in de bar heerlijk gegeten. Personeel vriendelijk , alleen de meneer van de recptie niet toen we aankwamen, we kregen echt het Idee dat hij ons als hotelkamerveilingasten zag en dat hoort niet. We waren voor de 3e keer en is het heerlijk om af en toe te kunnen zwemmen, maar nadeel dat het zwembad tot 20.00 u open is. Ontbijt is uitgebreid en super goed , We komen weer.
erikvaBTOp
jun 28, 2017
Hotelkamer goed voor 1 overnachting. Goed ontbijt. Rustige omgeving. Snelle check in bij receptie. Hotelkamers zijn gedateerd, enigszins gemoderniseerd. Douchekop en televisiescherm op onlogische plekken gemonteerd. Spinrag en spinnen tegen de plafondplinten. De heugaveld tapijttegels in de gangen doen wel erg droefgeestig aan.
asdj
jun 27, 2017
Apart hotel Delden, top hotel, goede bedden, goed ontbijt, goed diner, alle kamers begane grond en eigen buiten.
wmarinL3zK
jun 26, 2017
Leuk hotel, vooral met kleine kinderen