€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe en golfen in Twente

Aparthotel Delden - Nederland - Delden
Geniet van een afwisselend verblijf in de prachtige Hof van Twente en overnacht in Aparthotel Delden. Dit complete viersterrenhotel biedt vele sport- en ontspanningsfaciliteiten voor een actieve of ontspannen break. Combineer een tocht door de mooie natuur met stedelijk vertier in Enschede of kom tot rust in het wellness- en saunacomplex.

  • 1 x een overnachting in een hotelkamer
  • Greenfee voor 2 personen voor 9 holes golfbaan de Lage Mors t.w.v. €57,-
  • Gebruik van zwembad

  • € 9,00 veilingkosten

wilmaflinstone
sep 11, 2016
Hier gaan we zeker nog een keer heen, wat relaxt allemaal, aardig personeel, super ontbijt en een mooie schone kamer met een buiten zitje. TOP!
aliedoEf7A
aug 25, 2016
In een woord gewedldig, aangegeven voorkeur werd gehonoreerd, vriendelijk personnel, erg kind vriendelijk, diner was uistekend, zeer uitgebreid ontbijtbuffet. Komen zeker weer terug.
sjakel
aug 11, 2016
Prima Hotel. mooie ruime kamer, uitzicht op golfterrein. uitgebreid ontbijt.
jen60
jul 26, 2016
Zeer voorkomend en mee werkend bij een vraag!
klas
jul 25, 2016
heel erg genoten .heerlijk gegeten op het terras ,goed personeel een aanrader. zwembad ook prima ,verder veel mogelijkheden wat sport betreft. omgeving ook mooi om te fietsen ,wij komen nog wel terug .
jrosen28st
jul 22, 2016
Zie beoordeling dag ervoor.
jrosen28st
jul 22, 2016
Wij hadden een heerlijke kamer met terrasje en konden 's nachts lekker de deur open laten staan. Prima badkamer en lekker ontbijt.
NannyR1953
jul 20, 2016
geweldig
Kitty90
jul 13, 2016
Wij hebben een prima verblijf gehad en zullen zeker nog een keer terugkomen
cmweijers
jul 13, 2016
Iets verouderd hotel, maar zeker niet slecht. Ruime kamer met goede bedden. Het ontbijt is goed, personeel vriendelijk. Kinderen kunnen zich in de sporthal uitstekend vermaken.