Nederland Utrecht Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 49
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wilt u genieten van een luxe verblijf in het midden van het land? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Breukelen. In dit viersterrenhotel kunt u zich culinair laten verwennen of optimaal ontspannen in het Wellnesscenter. De prachtige Vechtstreek leent zich uitstekend voor mooie fietstochten, maar ook Utrecht en Amsterdam liggen binnen handbereik, het treinstation is naast de deur dus op loopafstand van het hotel.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in een comfort kamer met airconditioning
  • Gratis toegang tot het nieuwe Wellnesscenter met een zwembad, Turks stoombad, sauna, voetenbaden en aroma douches
  • Gratis gebruik van fitness
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,4 (209 reviews)
keessie1950
09 december 2018
10
Zoals gewoonlijk weer een super weekend in Breukelen 2 dagen overnachting bij van der valk Breukelen was TOP
Ingridkorevaar
03 december 2018
8
Net hotel, trein om de hoek
gerrit1961
02 december 2018
8
Super hotel erg vrienelijk
wilyvo
01 december 2018
8
Hoewel het hotel in een grote verbouwing zit ,was hier als gast nauwelijks iets van te merken. Het was weer prima geregeld. Ook het diner een het ontbijt waren klasse
karel177
29 november 2018
7
Een schone steriele kamer en een bed waarvan de topper ontbrak. Manager heeft voor een volgende boeking een "upgrade` aangeboden, moet dan via het hotel boeken, wat ik niet doe. Ontbijt was prima.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten