Nederland Utrecht Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 49
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wilt u genieten van een luxe verblijf in het midden van het land? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Breukelen. In dit viersterrenhotel kunt u zich culinair laten verwennen of optimaal ontspannen in het Wellnesscenter. De prachtige Vechtstreek leent zich uitstekend voor mooie fietstochten, maar ook Utrecht en Amsterdam liggen binnen handbereik, het treinstation is naast de deur dus op loopafstand van het hotel.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in een comfort kamer met airconditioning
  • Gratis toegang tot het nieuwe Wellnesscenter met een zwembad, Turks stoombad, sauna, voetenbaden en aroma douches
  • Gratis gebruik van fitness
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,4 (106 reviews)
pedder
11 mei 2018
9
I upgraded to the superior room, which was very nice and large. excellent breakfast buffet. dinner was ok - nothing special, however. the Sauna facilities were very nice as well. Hotel has a perfect location - easy to reach by car and train. excellent for city visits (Utrecht, Amsterdam), or for visiting de Haar castle. I'll definitely come back, and can recommend this hotel to anyone.
heimingarno
10 mei 2018
9
prima hotel. was de 1e keer. heerlijk bed. goede kamer en een uitgebreid lekker ontbijt. we werden vriendelijk ontvangen. kortom; echt aan te bevelen
MJMDTC2
13 april 2018
9
Een hele goede ervaring in dit hotel! Goede service in het gehele hotel! Slaapkamer top en ontbijtbuffet ook TOP. Wij dachten een zonnebril te zijn vergeten en hebben hierover gebeld. Uiteindelijk hebben we de zonnebril gevonden maar hadden een Ipad laten liggen (nog niet door ons gemist).. dat hebben ze netjes per koerier naar ons toegestuurd en ook door ons ontvangen. Wij komen zeker nog eens terug, na de verbouwing...
Aldert1954
09 april 2018
8
Een Fantastisch hotel, goede bedden, super vriendelijk personeel, lekker zwembad, jammer dat de sauna op de verdieping gesitueerd is, dat is dan ook het enige min puntje. We hebben genoten! het is voor herhaling vatbaar.
Desiree Masseur
09 april 2018
9
Van der Valk Breukelen: prima ontvangst, mooie moderne kamer (er werd gevraagd of wij badkamer met ligbad of inloopdouche wilden), koffie/theefaciliteiten op de kamer. Op aankomstdag was het mooi weer en hebben we een heerlijke wandeling naar Kockengen gemaakt. Daarna gegeten met prima producten & geslapen (goeie bedden); volgende morgen uitstekend ontbijt en gebruik gemaakt van wellness (er is ook fitnessgedeelte en zwembad). Echt een aanrader ... compleet vakantiegevoel in slechts 2 dagen! Jammer dat buiten het hotel in de steigers stond en er veel grondwerkzaamheden plaatsvonden ... maar daar was binnen niets van te merken.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy policy
× Sluiten