Nederland Drenthe Coevorden Kasteel Coevorden
Kasteel Coevorden Kasteel Coevorden
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Omringd door een groene oase van rust en op slechts 50 meter loopafstand van het kasteel vind je Kasteelhotel Coevorden. Het hotel is gevestigd in een honderd jaar oud pakhuis, waar je zich waant in middeleeuwse glorie. Gun uzelf deze luxe break, kom volledig tot rust en geniet van een unieke kasteelervaring.

  • 1 x overnachting in standaardkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,1 (22 reviews)
r v m
02 juli 2018
was erg leuk en mooi daar in kasteel Coevorden, gastvriendelijk en mooie kamer. ontbijt was ook super , wat een meerwaarde als je in een kasteel bent! Aanbevolen.minpunt vonden wij dat de tuin wat beter onderhouden moet worden, erg jammer voor zo,n mooi plek.Ideaal is dat je zo vanaf het kasteel de stad inloopt. super.
atehahpvzS
03 mei 2018
Een mooie kamer met, zeer verrassend, 2 comfortabele stoelen. Ook de ligging in het centrum van Coevorden was fijn. Door de ligging hoefde ik geen BOB te spelen.
timmerPOXA
29 april 2018
prima overnachting in prachtig gerestaureerd pakhuis 100 meter van kasteel. Fijne kamer. Heerlijk gegeten in romantisch kasteel... genoten !
mieke166
16 april 2018
Op de site wordt de indruk gewekt dat je in het kasteel overnacht. Nee dus. Eind van de straat in een overigens mooi hotel. Enige minpuntjes Geen koffie en thee op de kamer. Drank er duur
pedie
12 april 2018
Leuk hotel mooi gelegen. Vlakbij het centrum, Vriendelijk personeel. Weer heerlijk gegeten. Ontbijt was goed. Hoefden pas om 12:00 uit te checken.