Nederland Gelderland Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,09 p.p.p.n.   verblijfskosten

Een oase van rust nabij Harderwijk

Hof van Putten - Nederland - Putten

Het gastvrije Hof van Putten is prachtig gelegen vlak bij de uitgestrekte bossen van de Veluwe. Maak mooie fiets- en wandeltochten, ga op koopjesjacht in Bataviastad, geniet van een spetterend bezoek aan Dolfinarium Harderwijk of beleef een dag vol avontuur in Walibi. Een ding is zeker, hier komt u volledig tot rust

  • Gratis gebruik infraroodsauna

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (164 reviews)
arie.terhorst
18 juli 2018
Komen hier al 4 jaar prima hotel goed ontbijt en vriendelijk personeel.
Joanne.dend2
18 juli 2018
Wat ons erg is tegen gevallen van HKV is het bedrag wat achteraf per dag aan HKV betaald moet worden. Na navraag, dit bedrag komt zomaar uit de lucht vallen, het komt niet ten goede van het hotel of aan de boeket. Om genoemde reden zullen wij uw site niet meer aanbevelen en er zelf geen gebruik meer van maken. Opgelet dus als u gaat boeken via HKV
jsmit7PQ8I
15 juli 2018
Te gast voor 4 nachten in dit hotel. Prachtig gelegen vlak bij het centrum van Putten en te midden van prachtige fietsroutes. Prima hotel, vooral de comfortkamers op de begane grond in de bijgebouwen. Min puntje: laatste dag werd de kamer niet schoongemaakt. Dit gemeld, maar verder geen reactie van het hotel ontvangen.
tonkoordes
14 juli 2018
top hotel niks op aan te merken.
elssmet
04 juli 2018
Slecht...ik moest bij betalen wat niet in de voucher stond