Nederland Groningen Westerlee Hotel Resort Landgoed Westerlee
Hotel Resort Landgoed Westerlee Hotel Resort Landgoed Westerlee
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 5,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnachten met allure op een luxe landgoed

Hotel Resort Landgoed Westerlee - Nederland - Westerlee

In Hotel Resort Landgoed Westerlee staan ontspannen en culinair genieten centraal. Dit stijlvolle viersterrenhotel heeft alle ingrediënten in huis voor een onvergetelijk verblijf vol luxe en comfort. Kom volledig tot rust in de Wellness & Beauty salon, ontdek de schitterende omgeving of bezoek de levendige stad Groningen.

  • 1 x een overnachting in een luxe tweepersoonskamer
  • Vrij gebruik van verwarmd buitenzwembad (zwembad open van circa april tot en met september)

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 5,00 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,7 (6 reviews)
davy4life
23 maart 2013
Erg mooi hotel verzorgd en schoon service was ook bijzonder goed
Jeffsab44
04 januari 2013
Prachtig hotel maar helaas niet schoon en een hoop gemiste kansen, vonden wij. Maak bijvoorbeeld de bar 2/3 kleiner en je krijgt sfeer. Nu is het groot, kaal en erg ongezellig. Zeer behulpzaam personeel en de eigenaresse heeft een aantal lieve hondjes waar je fijn mee mag kroelen en waar zij vol liefde over spreekt. Mooi!
anitaj1968
25 september 2012
Het is ons uitstekend bevallen. Zowel het personeel als de eigenaresse waren zeer vriendelijk en hulpvaardig. Het dinner was goed en het feit dat mijn vriend vegetariër is was totaal geen probleem. Het ontbijt was ruim voldoende: verse croissantjes en verschillende sneetjes met zowel zoet als hartig beleg, koffie, thee, melk, jus en desgewest een gekookt op gebakken eitje. Het hotel zelf is ontzettend mooi. Veel van de oude details zijn in originele staat gelaten. De ontbijtzaal en schoonheidssalon bevinden zich in de oude stallen, wat een heel bijzondere sfeer geeft. De kamers zijn netjes en schoon, maar voor mijn rug was het bed te zacht. Wat ik jammer vind is dat aan de zwembad/terraszijde van het pand de woningen aan de overkant te zien zijn. Als daar wat meer bomen hadden gestaan had je meer het idee gehad dat je weg was van de bewoonde wereld. Er is in de directe omgeving niets te doen, dat is jammer maar voor mensen die daarvan houden en zichtzelf met weinig kunnen vermaken perfect. Ik was ook helemaal weg van de hondjes van mevrouw Paula Karistinos-Smit, de eigenaresse. Ze heeft deze diertjes gered van een minder fijn leven in Griekenland.
regan
26 juli 2012
Een hotel in een mooie landelijke omgeving het is rustig dus heerlijk om even bij te tanken. De normale prijs is echt to much! Maar dankzij hotelkamerveiling was het voor een nachtje redelijk te doen. We hadden iets te vieren dus dan is een wat specialere omgeving passend. De Kamer was erg mooi, licht van kleur en romantisch. Heerlijke jacuzzi, helaas kwam er vuil uit de spuitgaten maar het personeel zou dit oppakken. Een heel groot nadeel is dat het restaurant voor de gast bepaald wat er gegeten word! Je reserveerd voor het diner en verwacht een kaart om je diverse gangen uit te kunnen kiezen. Helaas pas toen wij al plaats genomen hadden kregen wij 1 papier met daarop het dagmenu en dat was het. Verder geen kaart ofzo... geen keuze mogelijkheden. Vanuit de medewerkers kwam wel veel initiatief, ze maakte met de mogelijkheden die ze hadden wat aanpassingen voor ons aan het menu waardoor we toch nog lekker gegeten hebben. Al voelde de manier waarop erg onplezierig. Dit was helaas een domper op de feestvreugde. Het eten wat geserveerd werd was goed.
Klaske20
13 juni 2012
SUPER hotel. Echt een lang weekend samen genoten. Echt een aanrader.