Nederland Noord-Brabant Nuland Van der Valk Nuland
Van der Valk Nuland Van der Valk Nuland
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een uniek verblijf bij Van der Valk Hotel Nuland nabij ‘s-Hertogenbosch. Ga gezellig shoppen in ‘s-Hertogenbosch of beleef sprookjesachtige momenten in de Efteling het leukste attractiepark van Europa. Heeft u behoefte aan rust? Breng dan een bezoekje aan het mooie natuurgebied de Maashorst waar u heerlijk kunt wandelen of fietsen.

  • 1 x overnachting in een standaardkamer
  • Gebruik van kluisje op de kamer
  • Toegang tot de fitnessclub
  • Toegang tot het Casino in het hotel
  • Gratis draadloos intenet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (62 reviews)
opreisnaar
26 november 2018
Prima hotel. Vriendelijke service. Gunstig qua ligging. Mooie fitness aanwezig.
tamara1972
27 september 2018
Net hotel...prima ontbijt
eddie.en.verona
03 augustus 2018
Mooi hotel . Heerlijk gegeten. Hele goede service , badthermostaat was kapot. We kregen een nieuwe kamer toegewezen ipv 2 persoonskamer een familiekamer. Echt super
Cvoorthuijzen
26 juli 2018
Zeer vriendelijke bediening, schone en mooie kamer van alle gemakken voorzien. Het eten was goed. Enig minpuntje waren de luchtafzuig roosters deze waren niet schoon en duidelijk wat gedateerd.
Hotelr73
05 juni 2018
Het avondeten was erg lekker maar het hotel viel een beetje tegen. Ontbijt was niet geweldig, de broodjes waren wel vers maar lagen er al een tijdje dus niet knapperig. De Franse kaasjes lagen in een kleine vitrine met allemaal vliegen er in. Ze konden aan de onderkant naar binnen. Echt heel vies en was niet toevallig op 1 ochtend. Verder was het wel okay. Bij binnenkomst was de receptie kort en zakelijk. We kregen wel snel onze sleutel maar 0,00 informatie over de hotel faciliteiten, het casino en toeristische informatie. In de avond zijn we toch terug gegaan naar de receptie en daar kregen we bij iemand anders wel heel veel informatie, dus het kan wel! Het casino was erg mooi en we kregen gratis drankjes en een gratis driegangenmenu aan de goktafel. Perfect geregeld allemaal, alleen hebben we niets gewonnen... De hotelkamer was normaal maar de wastafel liep niet door en de wcbril was kapot. We zijn echt veel beter gewend van Van der Valk, wekomen altijd met plezier bij van der Valk hotels maar deze nooit meer.