Duitsland Thüringen Thangelstedt Gaststaette Zur Grunen Eiche
Gaststaette Zur Grunen Eiche Gaststaette Zur Grunen Eiche
€ 77
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

4 dagen op ontdekkingstocht door Oost Duitsland

Gaststaette Zur Grunen Eiche - Duitsland

Verblijf 4 dagen in een gezellig gasthaus in Oost-Duitsland en ga op ontdekkingstocht door de schitterende natuur. Gaststaette Zur grünen Eiche is landelijk gelegen in een prachtig landschap. Natuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen: wandelen, fietsen en vissen behoren tot de vele mogelijkheden in de mooie omgeving.

Een 4- daags arrangement voor 2 personen:

  • Ontvangst met een welkomscocktail
  • 3 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 3 x luxe ontbijtbuffet
  • Gratis parkeren voor en bij de deur

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (13 reviews)
onlinezaken
03 november 2018
Zeer gastvrij en bijzondere omgeving. Prima ontbijt en ook s'avonds kan er een maaltijd geserveerd worden. Heerlijk gemoedelijk, Als je luxe wilt is dit niet het juiste hotel...voor ons was het heerlijk rust en vriendelijke mensen. Komen zeker terug. Trudy en Bert
RenP
24 augustus 2018
In aanvulling op overige beoordelingen. 4 dagen naar het oosten van Duitsland. Na een rit van ruim 500 km, verdeeld over de dag gereden, kwamen we eind van de middag aan bij Gaststaette Zur Grunen Eiche in Thangelstedt (en niet bij het Akzent Hotels Zur Grunen Eiche in Bispingen, waarvan op deze site ook foto’s worden weergegeven, wat natuurlijk erg verwarrend is). Bij aankomst was het rustig en de Gaststaette was gesloten en eigenaresse Ingrid was niet aanwezig en toen we aan- en opbelden kregen we geen reactie. Zoiets hoort erbij als je dit Gaststaette boekt en wij raken hiervan niet in de war. Ik sprak de buurman aan en een minuut later was Ingrid er. We hebben warm eten besteld en zoals wij in andere beoordelingen al gelezen hadden, was het erg smakelijk. De sfeer in de Gaststaette en de hele omgeving straalt de periode van 25 jaar geleden uit. Verwacht geen 5 sterren hotel en ook niet iets wat in die richting komt. Ben je bang voor een spinnewebje of vuiltje, wil je de hele dag verzorgd worden, boek gerust elders. Ingrid is namelijk ook nog boerin en was tijdens ons verblijf niet veel op de Gaststaette aanwezig. Ben je niet te kritisch en stel je gastvrijheid, gemeende interesse, vrijblijvende tips over dag- of avondtrips, goedkoop maar goed eten / drinken en gemoedelijkheid op prijs, boek gerust bij Ingrid. Via Hotelkamerveiling waren we voor 2 personen koopman voor € 78 (3 overnachtingen met ontbijt, zeer ruime kamer met eigen douche, wastafel en toilet in aansluitende kamer) + veilingkosten € 9 + drie maal erg lekker zelf gekozen warm gerecht + drinken erbij € 72 + toeristenbelasting € 9 = totaal € 168. Zeker gezien deze geringe uitgave hebben we het erg goed gehad.
marrot
17 augustus 2018
Je moet in deze gaststaette geluk hebben dat er geen andere gasten zijn en dat het café niet vol zit. Wij hebben gelukkig goed weer gehad, anders kun je hier ook niet veel, en dat het café 2 dagen dicht was. De gastvrouw zet keurig het ontbijt neer (is geen ontbijtbuffet) in het café en is dan weer weg. Je zit in een heel klein dorpje waar niets is. Je kunt wel de mooie steden erfurt en weimar bezoeken. Neem wel de kamer met douche, anders moet je de badkamer en het toilet met de andere gast delen....
Thei2010
14 augustus 2018
Grote ruime nette kamer en badkamer. Ontbijt was prima evenals het warme eten,een aanrader als je van rust houdt.
herpen1952
04 augustus 2018
Het was een regelrechte Ramp we kwamen aan niemand aanwezig een buurman heeft gebeld naar de eigenaresse ze is geweest we zijn vanaf 4 uur open dus wachten op de kamer gekomen een vieze smerige stof bende veel troep achter de bank overal spinrag we waren de enige gasten ze was echt kortaf hoe laat wil je morgen ontbijten doe maar na 9 uur ze woont ergens anders mijn vrouw hoorde haar om 7 ochtend weer weg gaan stond tot 9 uur ontbijt klaar beleg wel afgedekt brood los in mandje vol met mieren Bah Bah .we hebben gelijk de koffers gepakt met mededeling heel vieze kamer ze zij alles is schoon ik zei kom maar mee kijken dat vond ze niet nodig dit gun je niemand korting was niet mogelijk.