Nederland Gelderland Almen Landhotel De Hoofdige Boer
Landhotel De Hoofdige Boer Landhotel De Hoofdige Boer
€ 113
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen comfort in de gastvrije Achterhoek

Landhotel De Hoofdige Boer - Nederland - Almen

Geniet van een gezellig verblijf in Landhotel de Hoofdige Boer. Dit gastvrije hotel met voortreffelijke eetgelegenheden ligt midden in het Achterhoekse dorpje Almen, op steenworp afstand van de historische Hanzestad Zutphen. Je kunt in Almen en omgeving heerlijk fietsen en wandelen door uitgestrekte bossen en langs rivier De Berkel.

  • Prachtige wandelroute

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (51 reviews)
mattewwr
09 september 2018
Heerlijk en gastvrij verblijf gehad, was Top!
fgun
16 augustus 2018
Almen is een klein plaatsje waar niet veel te beleven is. De omgeving is zeer mooi. Er zijn vele mooie wandel en fietsroutes. De kamer die wij in eerste instantie kregen was erg gedateerd en had uitzicht op een plat dak met de ventilatoren van de afzuiging van de keuken vlak onder het raam. Toen wij om een andere kamer vroegen kon dit met bijbetaling. Dit was een gemiddelde hotelkamer. Alles werkte maar er was geen luxe. Wat zeer belangrijk is om te weten is dat het hotel naast een kerk staat waarvan de klokken ieder half uur slaan. Dit gaat de hele nacht door en dit zorgde ervoor dat ik 2 nachten amper heb geslapen. Mijn vrouw had er gelukkig minder last van. Het ontbijt en het diner is redelijk eenvoudig Het personeel is erg vriendelijk en behulpzaam. Wij hebben 1 dag elektrische fietsen gehuurd, deze waren zeer goed. Vanwege de klokkenherrie van de naastgelegen kerk zullen wij niet in dit hotel terugkomen.
p.vandVr71
12 juli 2018
Fijne omgeving. Vriendelijk personeel. Goede verzorging.
Jomaviha
24 juni 2018
Hotel "De hoofdige boer" in Almen is gelegen in rustig dorpje. In een zeer mooie omgeving waar het fijn is om in de directe omgeving te wandelen en te fietsen. Het hotel is een prima locatie om te verblijven. Fijne bedden. Een goed ontbijt. Heerlijk dineren met uiteenlopende gerechten. Tegenover het hotel een mooi tuin met verschillende terrasjes waar het heerlijk toeven is. Het personeel is uitermate vriendelijk en behulpzaam. Wij hebben hier een paar heerlijke dagen gehad.
Corneliamaria
11 juni 2018
Algelopen weekend 2 nachtjes gelogeerd bij de Hoofdige Boer. Mooie locatie! Minpuntje: de bedden! Twee eenpersoonsbedden tegen elkaar aan, je moest niet te veel naar het midden gaan anders rolde je het bed uit! Voor de rest een prima kamer. S avonds hebben we heerlijk gegeten in het restaurant. Het ontbijt was ook prima, wellicht zouden er nog wat afgebakken broodjes bij kunnen. Al met al hebben we een heerlijk weekend gehad.