Nederland Gelderland Hoog Soeren Charme Hotel Oranjeoord
€ 24
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Natuurschoon en ontspanning nabij Apeldoorn

Charme Hotel Oranjeoord - Nederland - Hoog Soeren
Ga er even lekker (last minute) tussenuit voor een ontspannen break op de Veluwe. Charme Hotel Oranjeoord is schitterend gelegen in het monumentendorpje Hoog Soeren. Vanuit dit sfeervolle hotel wandelt u zo de bossen in. Ook vindt u op steenworp afstand de gezellige winkelstad Apeldoorn het prachtige Paleis Het Loo. Ideaal voor een last minute nachtje weg.

  • € 9,00 veilingkosten

wilmaeZgFB
apr 29, 2017
Goed hotel, prima bedden, vriendelijk personeel en n overheerlijke ontbijt. Voor herhaling vatbaar
freddyXCch
apr 29, 2017
Het hotel is rustig en mooi gelegen. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt was goed en uitgebreid. De kamer was (te) klein, maar heerlijk geslapen doordat het nachts heel stil is. Zeker voor herhaling vatbaar.
vrootje
apr 29, 2017
Prachtige ligging, vriendelijk personeel en ontbijt in orde... jammer dat de digitale sleutel niet geactiveerd bleek, kun je eerst weer terug naar de receptie. Het hotel is oud, charmant en heel gehorig. Ook jammer van de hoge verblijfsbelasting. Daarin blijken alle gemeentelijke belastingen in omgeslagen te zitten en niet alleen toeristenbelasting.
PJHueg7N6w
apr 22, 2017
Een goed hotel in een mooi natuurgebied. Jammer dat onze kamer boven de keuken was en er een luchtkanaal door de kamer loopt. We hadden zowel last van het geluid van de keuken als van het luchtkanaal. Isoleren van en in de kamer zou een oplossing zijn.
Jn.vanderent
apr 21, 2017
Gewoon goed nette kamer prima bedden en lekker uitgebreid ontbijt met vers heerlijk brood en verse frfruitsalade en mooie rustige omgeving!!
grijsje
apr 20, 2017
Mooi gelegen en zeer goed verzorgt hotel
roelof42
apr 12, 2017
Goed hotel wij hadden mooie kamer ,vriendelijk personeel en een goed ontbijt zeker aan te bevelen.
heesakkers
apr 11, 2017
Parkeren-ruim Ligging-rustig en midden in de natuurschoon Receptie-Vriendelijk en informatief Kamer-gedateerd en klein, gehorig omdat deuren niet goed sluiten Bed-tweepersoonsmatras is hinderlijk , de een houdt de ander wakker bij het omdraaien. Sanitair- gedateerd ,klein . Ontbijt-ruim en uitgebreid alleen jammer dat het buffet in een koele koude keuken wordt geserveerd Algemeen-ondanks alles hebben wij genoten van onze reis en overnachting. Voor hetgeen wij ervoor betaalde hebben wij een leuke tijd gehad en ondanks enkele punten van kritiek hebben wij het positief ervaren .
holla735
apr 09, 2017
Fijn hotel. Prima ligging in mooie omgeving. Goed ontbijt. Enig minpunt, nachtelijke rumoer door irritante gasten wat pas na telefoontje werkt aangepakt.
nelly regelink
apr 08, 2017
Het hotel ligt in een prachtige omgeving voor fietsen en wandelingen. Het interieur van de kamers zijn zeer oud en aftands. De bedden zijn goed vriendelijk personeel maar als het geheel niet snel een grote opknapbeurt krijgt zal het verloederen.